FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (5η-6η αγωνιστική) 19-20/10

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ και στους 6 ομίλους το Σαββατοκύριακο 19-20 Οκτωβρίου με τη διεξαγωγή της 5ης και της 6ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ αν.

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ 74-44

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10 & 2/11)

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 4 8 4-0 252-154
2 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 3 5 2-1 162-119
3 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 5 2-1 169-137
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 5 1-3 165-232
5 ΣΤΥΡΑ 4 4 0-4 157-257

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 67
  3. Μόρφης (Στύρα) 65
  4. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 57
  5. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 55
  6. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 37
  7. Σεφερλής (Αστ.Αλιβερίου) 36
  8. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 34
  9. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 29
  10. Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 28
  11. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 27
  12. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 9
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 8
  3. Καρακάσης (Στύρα) 3
  4. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  5. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 3
  6. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  7. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  8. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  9. Πηλιχός (Στύρα) 2
  10. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  11. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  12. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 43-92

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/11)

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 3 6 3-0 217-144
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 5 2-1 255-164
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 4 1-2 137-219
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 3 0-3 145-227

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 61
  2. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 46
  3. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 45
  4. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 44
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 39
  6. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 35
  7. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 35
  8. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 33
  9. Καλορίτης (ΧΒΑ) 31
  10. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 29
  11. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 28
  12. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  2. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  3. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  4. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  5. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  6. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  7. Καλορίτης (ΧΒΑ) 2
  8. Καπενής (ΧΒΑ) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 93-33

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 32-87

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10 & 3/11)

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 4 8 4-0 356-118
2 ΚΑΔΜΟΣ 4 7 3-1 305-204
3 ΑΡΗΣ Θ. 4 6 2-2 255-247
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 4 5 1-3 198-279
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 4 4 0-4 118-384

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 119
  2. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 96
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 86
  4. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 69
  5. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 61
  6. Μπόγρης (Κάδμος) 59
  7. Μπότσης (Κάδμος) 48
  8. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 42
  9. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 39
  10. Τούτουζας (Κάδμος) 39
  11. Σκούμας (Κάδμος) 37
  12. Μπόκος (Άρης Θήβας) 30

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 3
  4. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 2
  5. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  6. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 53-77

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ αν.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 58-64

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10 & 2/11)

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 5 9 4-1 344-267
2 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 4 8 4-0 344-187
3 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 4 7 3-1 255-223
4 ΜΑΚΑΡΟΣ 5 7 2-3 316-290
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 6 1-4 258-369
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 5 5 0-5 201-382

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 117
  2. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 101
  3. Μούρτος (Μάκαρος) 93
  4. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 86
  5. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 84
  6. Μπιλέρης (Μάκαρος) 77
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 75
  8. Ξηρός (Μάκαρος) 71
  9. Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 65
  10. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 65
  11. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  63
  12. Μάρκος (Κένταυρος Λιβ.) 55

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 9
  2. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 8
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 6
  4. Ξηρός (Μάκαρος) 6
  5. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  6. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  7. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  8. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  9. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 3
  10. Τασούλας (Κένταυρος Λιβ.) 2
  11. Μούρτος (Μάκαρος) 2
  12. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 54-43

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 45-63

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 70-76

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10 & 3/11)

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 5 10 5-0 392-192
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 8 3-2 257-252
3 ΛΟΚΡΟΣ 4 7 3-1 267-199
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 5 7 2-3 219-233
5 ΣΥΛΛΑΣ 4 5 1-3 182-230
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 5 3 0-5 140-350

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 94
  3. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 77
  4. Δημητρός (Μαλεσίνα) 70
  5. Ζότο (Λοκρός) 64
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 60
  7. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 56
  8. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 54
  9. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 51
  10. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 51
  11. Πάττας (Λοκρός) 50
  12. Ορφανός (Τελεθριακός) 48
  13. Χαντζής (Σύλλας) 48

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 8
  2. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 8
  3. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 7
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 7
  5. Πάττας (Λοκρός) 6
  6. Ζότο (Λοκρός) 6
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
  8. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  9. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  10. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 5
  11. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
  12. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  13. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 4

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 66-56

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ 54-73

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2-3/11)

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 4 8 4-0 279-198
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 7 3-1 261-230
3 ΑΤΛΑΣ 4 6 2-2 233-222
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 4 5 1-3 246-245
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 4 4 0-4 200-324

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 97
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 96
  3. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 77
  4. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 61
  5. Ελεζάϊ (Άτλας) 60
  6. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 58
  7. Κατσαρός (Άτλας) 57
  8. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 55
  9. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 51
  10. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 43
  11. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 39
  12. Σακκάς (Μπούκαλη) 38

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 10
  2. Οικονόμου (Μπούκαλη) 4
  3. Κατσαρός (Άτλας) 3
  4. Μπίντζας (Έσπερος Λαμίας) 3
  5. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 3
  6. Κρίκας (Άτλας) 3
  7. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 3
  8. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  9. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 2
  10. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-25/11)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-25/11)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Κλήρωση στις 11/12. Η προκήρυξη του πρωταθλήματος

pannikolaou