FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1-4/11)

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τους σκόρερς στο πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ στους 7 ομίλους, όπως έχουν διαμορφωθεί μετά και τους αγώνες στις 1-4/11.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 66-48

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 35-55

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/11)

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ & ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 8 3-2 267-266
2 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 4 7 3-1 229-195
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 6 2-2 219-186
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 6 1-4 260-326

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ψαριανός (Κονίστρες) 100
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 89
  3. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 82
  4. Καδδίτης (Αίας Αλιβερίου) 63
  5. Μαντζάκος (Κονίστρες) 62
  6. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 57
  7. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 57
  8. Νάκο (Αστ.Αλιβερίου) 53
  9. Δενδρινός (Αίας Αλιβερίου) 46
  10. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 41
  11. Τασιός (Κονίστρες) 35
  12. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 6
  2. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  3. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 6
  4. Ψαριανός (Κονίστρες) 6
  5. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  6. Τασιός (Κονίστρες) 5
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 4
  8. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 3
  9. Μαντζάκος (Κονίστρες) 3
  10. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  11. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 2
  12. Νάκο (Αστ.Αλιβερίου) 2
  13. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 2
  14. Γλυκός (Αστ.Αλιβερίου) 2
  15. Μαυραγάκης (Κονίστρες) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ αν.

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ 43-55

Ρεπό: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/11)

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 6 12 6-0 400-216
2 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 9 3-3 387-330
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 8 3-2 304-294
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 5 4 1-3 283-257
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 4 0-4 134-411

*Ο Απόλλων Χαλκίδας έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 93
  2. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 83
  3. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 75
  4. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 66
  5. Θωμάς (Αλέξανδρος) 62
  6. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 62
  7. Βογιατζής (ΧΒΑ) 59
  8. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 50
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 41
  10. Σοϊλέδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 39
  11. Δεληγιάννης Αγγ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 38
  12. Κοτρογιάννης Στ. (Απόλλων Χαλκίδας) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  2. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  3. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 8
  4. Γεωργιάδης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  5. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  6. Δεληγιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Παύλου (ΧΒΑ) 5
  8. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  9. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  10. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  11. Απόστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  12. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  13. Κανάρας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  14. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  15. Γυφτονικολός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ 51-58

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 42-89

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/11)

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΡΗΣ Θ. & ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 4 8 4-0 304-185
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 4 6 2-2 268-228
3 ΑΡΗΣ Θ. 4 6 2-2 285-241
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 4 4 0-4 159-362

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κόλλιας (Άρης Θήβας) 98
  2. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 92
  3. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 86
  4. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 73
  5. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 67
  6. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 59
  7. Μελετίου Κ. (Άρης Θήβας) 54
  8. Χασάπης (Κάδμος) 52
  9. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 47
  10. Θανάσαινας (Κάδμος) 42
  11. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 41
  12. Ζυγούρης Γ. (Αίαντας Αυλίδας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 13
  2. Κόλλιας (‘Αρης Θήβας) 6
  3. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 6
  4. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 5
  5. Πετρέσκου (Κάδμος) 4
  6. Θανάσαινας (Κάδμος) 4
  7. Μάντσε (Πρωτέας Σχημ.) 4
  8. Παναούλης (Κάδμος) 2
  9. Μπισούκου (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 58-64

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 72-64

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/11)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Ρεπό: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 6 11 5-1 403-345
2 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 6 10 4-2 375-357
3 ΜΑΚΑΡΟΣ 5 9 4-1 357-292
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 6 7 1-5 343-428
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 5 0-5 294-340

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 111
  2. Δρίβας (Μάκαρος) 107
  3. Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας) 106
  4. Παπαδήμας (Μάκαρος) 90
  5. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 88
  6. Μάρκου (Κένταυρος Λιβ.) 84
  7. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 80
  8. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 78
  9. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 76
  10. Ξαγάρας (Μάκαρος) 74
  11. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.) 71
  12. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 63

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 19
  2. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 12
  3. Δρίβας (Μάκαρος) 11
  4. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 10
  5. Παπαδήμας (Μάκαρος) 7
  6. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 7
  7. Καλαντζής (Κένταυρος Λιβ.) 6
  8. Στάντζος (Απόλλων Λιβαδειάς) 6
  9. Κόλα (Αλίαρτος) 6
  10. Λάϊος (Γ.Σ.Ιτέας) 5
  11. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 5
  12. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 99-57

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 91-75

Ρεπό: ΚΥΝΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/11)

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 6 10 4-2 455-388
2 ΛΟΚΡΟΣ 5 9 4-1 381-295
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 6 9 3-3 377-449
4 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 5 7 2-3 386-376
5 ΚΥΝΟΣ 4 4 0-4 209-302

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 179
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 166
  3. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 124
  4. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 122
  5. Καραστάθης (Λοκρός) 118
  6. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 104
  7. Καραλής (Λοκρός) 76
  8. Σπανός (Κύνος) 72
  9. Τζιάκος (Κύνος) 69
  10. Δημητρός (Μαλεσίνα) 64
  11. Ανέστης (Λοκρός) 59
  12. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 49

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραστάθης (Λοκρός) 16
  2. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 15
  3. Καραλής (Λοκρός) 14
  4. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 13
  5. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 9
  6. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 8
  7. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 8
  8. Σπανός (Κύνος) 6
  9. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 6
  10. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 5
  11. Ζότο (Λοκρός) 4
  12. Καραμέρης (Προοδευτική) 4

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 74-21

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 75-70

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/11)

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΣΥΛΛΑΣ 4 8 4-0 321-150
2 Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ 4 7 3-1 267-273
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 4 5 1-3 255-305
4 ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4 4 0-4 161-276

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 141
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 99
  3. Πρένγκα (Σύλλας) 69
  4. Λιόντος (Τελεθριακός) 68
  5. Μαυροζούμης (Σύλλας) 60
  6. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 44
  7. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 44
  8. Κωνσταντινάκης (Τελεθριακός) 36
  9. Ορφανός (Τελεθριακός) 33
  10. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 31
  11. Ραδόπουλος ((Ακ. Ιστιαίας) 30
  12. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 29
  13. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 15
  2. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 11
  3. Ραδόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 9
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 7
  5. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 5
  6. Μαυροζούμης (Σύλλας) 5
  7. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 4
  8. Λιόντος (Τελεθριακός) 3
  9. Σούρας (Σύλλας) 3
  10. Πρένγκα (Σύλλας) 2
  11. Κούτρας (Σύλλας) 2
  12. Χατζής (Σύλλας) 2
  13. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 2
  14. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 2

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒ.)

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 52-46

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/11)

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 4 8 4-0 342-215
2 ΑΤΛΑΣ 4 6 2-2 240-268
3 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 4 5 1-3 197-234
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 4 5 1-3 199-261

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάντζουκας (Έσπερος Λ.) 86
  2. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 74
  3. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 71
  4. Κάππας (Άτλας) 70
  5. Κεραμάρης (Αναγ.Λαμίας) 54
  6. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 49
  7. Τσουκαράς (Αναγ. Λαμίας) 44
  8. Ανδρέου Π. (Άτλας) 41
  9. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 41
  10. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 38
  11. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 32
  12. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 13
  2. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 11
  3. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 10
  4. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 7
  5. Κάππας (Άτλας) 7
  6. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 6
  7. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 6
  8. Παρούτσας (Έσπερος Λ.) 5
  9. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 4
  10. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 4
  11. Ανδρέου (Άτλας) 2
  12. Παπαγεωργίου (Αναγ. Λαμίας) 2
  13. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 2
  14. Κεραμάρης (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-18/11)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 63-61

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-17/11)

pannikolaou