B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/11)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με τη διεξαγωγή της 4η αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία, της 3ης αγωνιστικής και στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας αλλά και με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής.

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΥ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

19:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

11:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό για Άρη Θήβας-Απόλλωνα Χαλκίδας και…διαιτητές!

pannikolaou

Retro basket: ΑΚΟ Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας το 1987!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-18/11)

pannikolaou