B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-18/11)

Τριήμερο αγωνιστικής δράσης στα τοπικά πρωταθλήματα με τη διεξαγωγή της 5ης αγωνιστικής της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, της 4ης στο β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας αλλά και του αγώνα Κονίστρες-ΑΓΕΧ που διακόπηκε την περασμένη εβδομάδα για τον α’ όμιλο, όπως και αγώνων για τα πρωταθλήματα παίδων-κορασίδων-εφήβων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές με δύο αγώνες της Α’ κατηγορίας με ρέφερι από την Αθήνα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Βελέντζας-Γαρατζιώτης (ΣΕΔΚΑ)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κούλης Χ.-Κούλης Κ.( ΣΕΔΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΚΥΝΟΣ (Πετώνης-Βιορές)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Πετώνης-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αποστόλου-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Καρβούνης-Παπακωνσταντίνου Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:15 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Κάλφα-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Τσόκανος-Κόλα)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Ντάνος-Παπακωνσταντίνου Κ.)

17:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Παπακωνσταντίνου Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αρτσίτας-Βαρσαμάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κάλφα-Καλαπόδης)

Σχετικά άρθρα

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 66-76

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (video)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (photo album)

pannikolaou