B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-25/11)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 23-24 Νοεμβρίου, με μια αναμέτρηση για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, την 4η αγωνιστική της Β’ κατηγορίας (α’ όμιλος), καθώς και αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χαϊνά-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Αποστόλου-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Ντάνος-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου  ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Βιορές-Κόλα)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

19:45 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ. (Χουγιάζος-Βαρσαμάς)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χαϊνά-Χατζής)

13:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Γκαράς-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Βιορές-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Πετώνης-Παπακωνσταντίνου Κ.)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

Σχετικά άρθρα

Τέλος ο Βελισσαράκος από την ΧΒΑ!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Προοδευτική Λάρυμνας-Πρωτέας Σχηματαρίου 69-63

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ο. Κύμης 69-57

pannikolaou