B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30/11-4/12)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους τοπικούς αγώνες του Σαββατοκύριακου 30 Νοεμβρίου – 1 Δεκεμβρίου, με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, ενώ υπάρχει και ένας αγώνας παίδων που θα γίνει την Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χαϊνά-Τσάλας)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Ντάνος-Πατάγιας)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ) 

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

15:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Καλαπόδης-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός-Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Τσόκανος-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Πατάγιας)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ) 

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλας-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ (Βαρσαμάς-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καλαπόδης-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 

20:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ (Γερονικολός-Βιορές)

Σχετικά άρθρα

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 66-76

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (video)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (photo album)

pannikolaou