ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-4/11)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 2-4 Νοεμβρίου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Τζουβάνα-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Ντόσκουρης-Δρίβα-Κούλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Κάππας-Κόνδης-Ντουρντουρέκας)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μπουγέτσας-Κάζας-Σταματάκης)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης)

20:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μέτσικα-Χανής-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μέτσικα-Χανής-Γεωργουσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Εμφιετζής-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σταμάτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κόνδης-Σύρος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Νταντή-Χανής-Γεωργουσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κάππας)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καλαντζής-Αναγνώστου-Τσιαμούρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ (Ίσσαρη-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μάγκος-Γαβριήλ Ειλ.-Τραυλού)

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μάγκος-Γαβριήλ Ελ.-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Στεφ.-Μέτσικα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κωτσαλάς-Κάζας-Μπουγέτσας)

11:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μάγκος-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/9)

pannikolaou

Έτοιμοι και με μάσκες οι κριτές για τη νέα σεζόν!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2020: Photo album Αντ. Λάμπρου

pannikolaou