ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 9-10 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Ντοσκούρης-Δρίβα-Γλωσσόπουλος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάκα-Σαράντης)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσιμπρίκα-Τσιαμούρας-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κωτσαλάς-Σταματάκης-Κάζας)

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Νιάβης-Ρίζος-Σύρος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μπάνος-Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Νταντή-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

19:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδου Αικ.-Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.-Τζουβάνα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κάππας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σιαδήμας-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μπάκα-Σαράντης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κάππας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κογιώνος-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γαβριήλ-Μασλατζίδης Στ.-Νικολακάκης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μπάνος-Γεωργουσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στ.-Γαβριήλ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κάζας-Σταματάκης-Κωτσαλάς)

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Κάζας-Σταματάκης-Νιάβης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Κιούσης-Σιαδήμας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κάππας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Μάγκος-Χανής-Τραυλού)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ίσαρη-Αναγνώστου)

18:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κούλος-Δρίβα-Παπαδήμα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ίσαρη-Αναγνώστου-Τσιαμούρας)

11:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Δέδες)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές για τον αγώνα Ελλάδα-Ισλανδία!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-18/11)

pannikolaou

Κριτές από τον τοπικό Σύνδεσμο στο Ελλάδα-Ισλανδία!

pannikolaou