ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-18/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα το τριήμερο 16-18 Νοεμβρίου με αγώνες σε Α’ και Β’ κατηγορία αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές με δύο αγώνες της Α’ κατηγορίας με ρέφερι από την Αθήνα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στ.-Τραυλού)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Κατρακάζος-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Ντοσκούρης-Δρίβα-Κούλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κάππας-Μπάκα-Ρίζος)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αλεξίου-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γαβριήλ-Χανής-Γεωργουσόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΚΥΝΟΣ (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Δέδες-Τσιμπρίκας-Αναγνώστου)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μέτσικα-Μάγκος-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντοσκούρης-Ζέρβα-Κούλος)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Σύρος-Μπάκα-Ρίζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:15 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Κιούσης-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βελεσιώτη-Μάγκος-Τραυλού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ειλ.-Μέτσικα-Γεωργουσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Κόνδης-Σύρος-Κουρούλης)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κούλος-Ζέρβα-Δρίβα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Κογιώνος-Μπουγέτσας-Κάππας)

17:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κάζας-Μπουγέτσας-Κάππας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Τσιαμούρας-Κιαφγοκβάντα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κούλος-Ζέρβα-Δρίβα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Κιούσης-Μπάνος-Σιαδήμας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Δέδες-Γλωσσόπουλος)

14:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Χριστόπουλος-Αλεξίου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος-Κιούσης-Τζουβάνα)

Σχετικά άρθρα

Στις 28 Αυγούστου τα Stereabasket Awards!

pannikolaou

Όλοι οι νικητές των Stereabasket Awards 2020!

pannikolaou

Ο Δημήτρης Κατρακάζος εκ νέου πρόεδρος των κριτών!

pannikolaou