B ΕΣΚΑΣΕ Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΙΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-25/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα του τριημέρου 23-25 Νοεμβρίου με αγώνες σε Α’, Β’ κατηγορία και πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπουγέτσας-Νιαβής-Κάζας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νικολακάκης-Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Εμφιετζής-Μέτσικα-Τραυλού)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Νιαβής-Μπουγέτσας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Καλαντζής-Ίσαρη-Δέδες)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μάγκος-Βελεσιώτη-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου  ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Τριανταφύλλου-Τζουβάνα-Νταντή)

19:45 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ. (Γαβριήλ Ε.-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Βελεσιώτη-Γεωργουσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μπάνος-Βελεσιώτη-Γεωργουσόπουλος)

13:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κούλος-Δρίβα-Παύλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Σύρος-Κόνδης-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Μπουγέτσας-Κογιώνος)

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Νιαβής-Παπαϊωάννου-Σακαρέλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Γιαννόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 72-60

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (8η αγωνιστική): Live εξέλιξη

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού 68-90

pannikolaou