ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30/11-4/12)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για τους αγώνες που θα διεξαχθούν στο χρονικό διάστημα 30 Νοεμβρίου έως 4 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κουρούλης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Ντόσκουρης-Δρίβας-Παύλος)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σταματάκης-Κωτσαλάς-Κάζας)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ) 

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Νικολακάκης-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Κάζας-Κωτσαλάς-Σταματάκης)

15:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Νιάβης-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κουρούλης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Δέδες-Τσιαμούρας-Γλωσσόπουλος)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ) 

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Σύρος-Δέδες-Ντουρντουρέκας)

16:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ (Κούλος-Δρίβα-Παπαδήμου Γ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μάγκος-Μέτσικα-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Νιάβης-Γλωσσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Καλαντζής-Κιαφγοβάντα-Τσιμπρίκα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 

20:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ (Σταματάκης-Κάζας)

Σχετικά άρθρα

Με Errea ντύθηκαν οι κριτές για τα Εθνικά πρωταθλήματα!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19 Ιανουαρίου)

pannikolaou

Τι λέει ο κανονισμός για τη συμμετοχή παίκτη με 5 φάουλ

pannikolaou