FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (2-3/11)

Ολοκληρώθηκε το διήμερο 2-3 Νοεμβρίου η 1η αγωνιστική του β’ γύρου στους περισσότερους από τους ομίλους του πρωταθλήματος παίδων.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ 43-71

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ  66-48

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 9 4-1 295-225
2 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 4 7 3-1 233-162
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 5 7 2-3 231-280
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 5 2-1 169-137
5 ΣΤΥΡΑ 5 5 0-5 205-323

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μόρφης (Στύρα) 92
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 84
  3. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  4. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 68
  5. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 57
  6. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 55
  7. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 46
  8. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 43
  9. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 39
  10. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 39
  11. Σεφερλής (Αστ.Αλιβερίου) 36
  12. Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 10
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 9
  3. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 5
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 4
  5. Καρακάσης (Στύρα) 3
  6. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  8. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  9. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  10. Πηλιχός (Στύρα) 2
  11. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  12. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  13. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 2
  14. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 2
  15. Τσούλης (Στύρα) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ 41-90

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32-71

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/11)

ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 4 8 4-0 307-185
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 4 7 3-1 326-196
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 5 1-3 169-290
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 4 0-4 186-317

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 83
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 72
  3. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  4. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 54
  5. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 47
  6. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 45
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 44
  8. Καλορίτης (ΧΒΑ) 43
  9. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 35
  10. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 33
  11. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 32
  12. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  3. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  4. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  5. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 3
  6. Καλορίτης (ΧΒΑ) 3
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  8. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  9. Καπενής (ΧΒΑ) 2
  10. Καρατζίκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  95-43

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 61-51

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 5 9 4-1 407-179
2 ΚΑΔΜΟΣ 5 9 4-1 366-255
3 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 5 7 2-3 293-322
4 ΑΡΗΣ Θ. 4 6 2-2 255-247
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 5 5 0-5 161-479

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 147
  2. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 121
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 86
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 79
  5. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 69
  6. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 61
  7. Τούτουζας (Κάδμος) 54
  8. Μπότσης (Κάδμος) 54
  9. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 49
  10. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 42
  11. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 41
  12. Σκούμας (Κάδμος) 40

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
  4. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 2
  5. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  6. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 2
  7. Σκούμας (Κάδμος) 2
  8. Φαφούτης (Αίαντας Αυλ.) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 92-27

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. αν.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 57-61

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 5 10 5-0 436-214
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 5 9 4-1 344-267
3 ΜΑΚΑΡΟΣ 6 9 3-3 377-347
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 5 8 3-2 312-284
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 6 1-4 258-369
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 6 6 0-6 228-474

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 139
  2. Μούρτος (Μάκαρος) 110
  3. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 101
  4. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 101
  5. Μπιλέρης (Μάκαρος) 97
  6. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 92
  7. Ξηρός (Μάκαρος) 85
  8. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 75
  9. Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 65
  10. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 65
  11. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  63
  12. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 63

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 9
  2. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 8
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 8
  4. Ξηρός (Μάκαρος) 6
  5. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  6. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  7. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  8. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  9. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 3
  10. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  11. Κοντογιώργος (Μάκαρος) 3

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 23-66

ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 70-46

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 44-75

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 6 12 6-0 467-236
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 6 10 4-2 323-275
3 ΛΟΚΡΟΣ 5 9 4-1 337-245
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 6 8 2-4 265-303
5 ΣΥΛΛΑΣ 5 6 1-4 226-305
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 6 4 0-6 163-416

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 122
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  3. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 92
  4. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 88
  5. Φακίτσας (Σύλλας) 73
  6. Ζότο (Λοκρός) 72
  7. Δημητρός (Μαλεσίνα) 70
  8. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 67
  9. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 66
  10. Πάττας (Λοκρός) 66
  11. Χαντζής (Σύλλας) 57
  12. Ορφανός (Τελεθριακός) 56

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 9
  2. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 9
  3. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 8
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 8
  5. Πάττας (Λοκρός) 8
  6. Ζότο (Λοκρός) 6
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
  8. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 6
  9. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  10. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  11. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
  12. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  13. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 4

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ αν.

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΤΛΑΣ αν.

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/11)

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 4 8 4-0 279-198
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 7 3-1 261-230
3 ΑΤΛΑΣ 4 6 2-2 233-222
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 4 5 1-3 246-245
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 4 4 0-4 200-324

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 97
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 96
  3. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 77
  4. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 61
  5. Ελεζάϊ (Άτλας) 60
  6. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 58
  7. Κατσαρός (Άτλας) 57
  8. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 55
  9. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 51
  10. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 43
  11. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 39
  12. Σακκάς (Μπούκαλη) 38

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 10
  2. Οικονόμου (Μπούκαλη) 4
  3. Κατσαρός (Άτλας) 3
  4. Μπίντζας (Έσπερος Λαμίας) 3
  5. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 3
  6. Κρίκας (Άτλας) 3
  7. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 3
  8. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  9. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 2
  10. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων σε Α & Β’ ΕΣΚΑΣΕ στις 25-26/1

pannikolaou

Στο ΔΑΚ Χαλκίδας στις 9/2 το ντέρμπι ΧΒΑ-Κρόνος!

pannikolaou

Στις 15-16 Φεβρουαρίου ”θα ξαναβγεί ο ήλιος” για τον Αλέξανδρο!

pannikolaou