FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (9-10/11)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα παίδων το διήμερο 9-10 Νοεμβρίου με αγώνες στους 5 από τους 6 ομίλους.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ αν.

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 62-44

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 5 9 4-1 295-206
2 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 9 4-1 295-225
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 6 8 2-4 275-342
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 5 2-1 169-137
5 ΣΤΥΡΑ 5 5 0-5 205-323

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μόρφης (Στύρα) 92
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 84
  3. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  4. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 68
  5. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 66
  6. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 64
  7. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 61
  8. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 57
  9. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 47
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 45
  11. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 45
  12. Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 41

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 10
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 9
  3. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 8
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 7
  5. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 5
  6. Καρακάσης (Στύρα) 3
  7. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  8. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  9. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 3
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 3
  11. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  12. Πηλιχός (Στύρα) 2
  13. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  14. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  15. Τσούλης (Στύρα) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ αν.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 4 8 4-0 307-185
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 4 7 3-1 326-196
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 5 1-3 169-290
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 4 0-4 186-317

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 83
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 72
  3. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  4. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 54
  5. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 47
  6. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 45
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 44
  8. Καλορίτης (ΧΒΑ) 43
  9. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 35
  10. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 33
  11. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 32
  12. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  3. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  4. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  5. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 3
  6. Καλορίτης (ΧΒΑ) 3
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  8. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  9. Καπενής (ΧΒΑ) 2
  10. Καρατζίκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 99-44

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ 41-99

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 6 11 5-1 465-296
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 5 9 4-1 407-179
3 ΑΡΗΣ Θ. 5 8 3-2 354-291
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 6 8 2-4 337-421
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 6 6 0-6 202-578

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 148
  2. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 147
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 120
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 85
  5. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 78
  6. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 69
  7. Σκούμας (Κάδμος) 60
  8. Τούτουζας (Κάδμος) 58
  9. Μπότσης (Κάδμος) 54
  10. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 49
  11. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 49
  12. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 42
  13. Μπόκος (Άρης Θήβας) 42

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
  4. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 4
  5. Φαφούτης (Αίαντας Αυλ.) 3
  6. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  7. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 2
  8. Σκούμας (Κάδμος) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 82-76

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 56-53

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 58-46

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23-24/11)

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 6 11 5-1 482-272
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 6 11 5-1 400-320
3 ΜΑΚΑΡΟΣ 7 11 4-3 435-393
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 6 9 3-3 365-340
5 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 7 8 1-6 310-550
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 6 7 1-5 334-451

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 153
  2. Μούρτος (Μάκαρος) 129
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 115
  4. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 113
  5. Μπιλέρης (Μάκαρος) 112
  6. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 111
  7. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 104
  8. Ξηρός (Μάκαρος) 95
  9. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 88
  10. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  75
  11. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 73
  12. Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 71

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 11
  2. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 9
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 8
  4. Ξηρός (Μάκαρος) 6
  5. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  6. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  8. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  9. Κοντογιώργος (Μάκαρος) 4
  10. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  11. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 3
  12. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  13. Μολές Α. (Γ.Σ.Ιτέας) 3
  14. Μπιλέρης (Μάκαρος) 3

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ αν.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 50-47

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 79-52

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)

ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 7 14 7-0 546-288
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 6 10 4-2 323-275
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 7 10 3-4 315-350
4 ΛΟΚΡΟΣ 5 9 4-1 337-245
5 ΣΥΛΛΑΣ 6 7 1-5 273-355
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 7 5 0-7 215-495

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 122
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  3. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 92
  4. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 91
  5. Φακίτσας (Σύλλας) 87
  6. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 84
  7. Ορφανός (Τελεθριακός) 77
  8. Ζότο (Λοκρός) 72
  9. Δημητρός (Μαλεσίνα) 70
  10. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 67
  11. Πάττας (Λοκρός) 66
  12. Χαντζής (Σύλλας) 65

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 11
  2. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 9
  3. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 8
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 8
  5. Πάττας (Λοκρός) 8
  6. Ζότο (Λοκρός) 6
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
  8. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 6
  9. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  10. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  11. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
  12. Γερογεωργάκης (Τελεθριακός) 5

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 103-49

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 73-87

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16 & 24/11)

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 5 10 5-0 382-247
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 5 9 4-1 348-303
3 ΑΤΛΑΣ 4 6 2-2 233-222
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 5 6 1-4 319-332
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 5 5 0-5 249-427

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 124
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 124
  3. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 84
  4. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 80
  5. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 75
  6. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 67
  7. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 64
  8. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 63
  9. Ελεζάϊ (Άτλας) 60
  10. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 57
  11. Κατσαρός (Άτλας) 57
  12. Σακκάς (Μπούκαλη) 54

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 14
  2. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 7
  3. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 5
  4. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 4
  5. Οικονόμου (Μπούκαλη) 4
  6. Κατσαρός (Άτλας) 3
  7. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 3
  8. Κρίκας (Άτλας) 3
  9. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  10. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ 42-56

pannikolaou

Μικτές ΕΣΚΑΣΕ: Προπόνηση τη Δευτέρα στον Ορχομενό. Όλα τα ονόματα

pannikolaou