FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23-24/11)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα εφήβων με αγώνες το διήμερο 23-24 Νοεμβρίου στους 4 από τους συνολικά 7 ομίλους.

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, τις βαθμολογίες και τους σκόρερς στο πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ, όπως έχουν διαμορφωθεί μέχρι τώρα:

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 63-61

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ & ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ & ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 8 3-2 282-247
2 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 5 8 3-2 290-258
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ. 5 8 3-2 267-266
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 6 1-4 260-326

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ψαριανός (Κονίστρες) 107
  2. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 96
  3. Μαντζάκος (Κονίστρες) 96
  4. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 89
  5. Καδδίτης (Αίας Αλιβερίου) 84
  6. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 63
  7. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 57
  8. Νάκο (Αστ.Αλιβερίου) 53
  9. Δενδρινός (Αίας Αλιβερίου) 51
  10. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 41
  11. Τασιός (Κονίστρες) 39
  12. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζάκος (Κονίστρες) 8
  2. Ψαριανός (Κονίστρες) 7
  3. Τασιός (Κονίστρες) 6
  4. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 6
  5. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  6. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 6
  7. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  8. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 4
  9. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 4
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 4
  11. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 3
  12. Μαραυγάκης (Κονίστρες) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 33-66

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (30/11)

Ρεπό: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13 &15/12)

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 7 14 7-0 524-239
2 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 10 4-2 370-327
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 9 3-3 387-330
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 6 7 2-4 362-295
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7 7 0-7 228-682

*Ο Απόλλων Χαλκίδας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 113
  2. Θωμάς (Αλέξανδρος) 87
  3. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 83
  4. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 80
  5. Βογιατζής (ΧΒΑ) 76
  6. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 75
  7. Καρόκης (Αλέξανδρος) 62
  8. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 62
  9. Κοτρογιάννης Στ. (Απόλλων Χαλκίδας) 62
  10. Νεστορίδης (ΧΒΑ) 50
  11. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 50
  12. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 48

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 11
  2. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  3. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 9
  4. Γεωργιάδης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  5. Παύλου (ΧΒΑ) 8
  6. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Δεληγιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  8. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  9. Βογιατζής (ΧΒΑ) 4
  10. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  11. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  12. Απόστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  13. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  14. Κανάρας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  15. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  16. Γυφτονικολός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  17. Καρόκης (Αλέξανδρος) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ 37-102

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 71-73

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/12)

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. & ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 5 10 5-0 406-222
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 6 10 4-2 445-326
3 ΑΡΗΣ Θ. 5 7 2-3 356-314
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 6 6 0-6 223-568

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 146
  2. Κόλλιας (Άρης Θήβας) 124
  3. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 117
  4. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 100
  5. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 85
  6. Μελετίου Κ. (Άρης Θήβας) 78
  7. Χασάπης (Κάδμος) 77
  8. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 73
  9. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 72
  10. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 66
  11. Θανάσαινας (Κάδμος) 57
  12. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 41

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 18
  2. Κόλλιας (‘Αρης Θήβας) 7
  3. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 7
  4. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 7
  5. Θανάσαινας (Κάδμος) 6
  6. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 6
  7. Πετρέσκου (Κάδμος) 4
  8. Μάντσε (Πρωτέας Σχημ.) 4
  9. Παναούλης (Κάδμος) 3
  10. Μπισούκου (Πρωτέας Σχημ.) 3
  11. Κοροσίμα (Αίαντας Αυλίδας) 2
  12. Φίλης (Κάδμος) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 73-64

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 64-62

Ρεπό: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 7 12 5-2 465-409
2 ΜΑΚΑΡΟΣ 6 11 5-1 421-354
3 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 6 10 4-2 375-357
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 7 9 2-5 416-492
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 6 6 0-6 358-413

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δρίβας (Μάκαρος) 143
  2. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 111
  3. Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας) 106
  4. Παπαδήμας (Μάκαρος) 102
  5. Μάρκου (Κένταυρος Λιβ.) 100
  6. Καρανάσος Ευαγγ. Η. (Αλίαρτος) 96
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 92
  8. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 88
  9. Ξαγάρας (Μάκαρος) 87
  10. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 80
  11. Βαγιάκος (Κένταυρος Λιβ.) 78
  12. Κόλα (Αλίαρτος) 75

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 19
  2. Δρίβας (Μάκαρος) 17
  3. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 12
  4. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 10
  5. Κόλα (Αλίαρτος) 9
  6. Παπαδήμας (Μάκαρος) 7
  7. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 7
  8. Καλαντζής (Κένταυρος Λιβ.) 7
  9. Στάντζος (Απόλλων Λιβαδειάς) 7
  10. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 6
  11. Λάϊος (Γ.Σ.Ιτέας) 5
  12. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  13. Γκιζίμης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  14. Βαγιάκος (Κένταυρος Λιβ.) 5

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ 80-47

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ αν.

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14-15/12)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΛΟΚΡΟΣ 7 12 5-2 540-434
2 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 7 12 5-2 562-463
3 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 6 9 3-3 478-455
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 6 9 3-3 377-449
5 ΚΥΝΟΣ 6 6 0-6 331-489

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 207
  2. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 179
  3. Καραστάθης (Λοκρός) 176
  4. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 166
  5. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 162
  6. Καραλής (Λοκρός) 110
  7. Σπανός (Κύνος) 109
  8. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 104
  9. Τζιάκος (Κύνος) 103
  10. Δημητρός (Μαλεσίνα) 82
  11. Ανέστης (Λοκρός) 77
  12. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 77

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραστάθης (Λοκρός) 22
  2. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 21
  3. Καραλής (Λοκρός) 20
  4. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 15
  5. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 12
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 10
  7. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 10
  8. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 8
  9. Σπανός (Κύνος) 7
  10. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 6
  11. Ζότο (Λοκρός) 6
  12. Τζιάκος (Κύνος) 5

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ αν.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 23-83

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12)

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΣΥΛΛΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΣΥΛΛΑΣ 5 10 5-0 404-173
2 Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ 4 7 3-1 267-273
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 5 6 1-4 278-388
4 ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4 4 0-4 161-276

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 141
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 99
  3. Πρένγκα (Σύλλας) 78
  4. Λιόντος (Τελεθριακός) 77
  5. Μαυροζούμης (Σύλλας) 65
  6. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 56
  7. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 44
  8. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 43
  9. Κωνσταντινάκης (Τελεθριακός) 36
  10. Σούρας (Σύλλας) 34
  11. Ορφανός (Τελεθριακός) 33
  12. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 15
  2. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 13
  3. Ραδόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 9
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 7
  5. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 5
  6. Μαυροζούμης (Σύλλας) 5
  7. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 4
  8. Λιόντος (Τελεθριακός) 4
  9. Σούρας (Σύλλας) 3
  10. Πρένγκα (Σύλλας) 2
  11. Κούτρας (Σύλλας) 2
  12. Χατζής (Σύλλας) 2
  13. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 2
  14. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 2

 

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ 70-48

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (1/12)

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 6 12 6-0 499-316
2 ΑΤΛΑΣ 5 8 3-2 305-327
3 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 6 7 1-5 306-396
4 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 5 6 1-4 250-321

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 118
  2. Μάντζουκας (Έσπερος Λ.) 116
  3. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 90
  4. Κάππας (Άτλας) 85
  5. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 69
  6. Κεραμάρης (Αναγ.Λαμίας) 67
  7. Τσουκαράς (Αναγ. Λαμίας) 58
  8. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 57
  9. Ανδρέου Π. (Άτλας) 53
  10. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 49
  11. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 48
  12. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 42
  13. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 42

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 17
  2. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 12
  3. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 10
  4. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 10
  5. Κάππας (Άτλας) 9
  6. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 6
  7. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 6
  8. Παρούτσας (Έσπερος Λ.) 5
  9. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 5
  10. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 4
  11. Ευθυμίου (Έσπερος Λ.) 3
  12. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 3

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/12)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας 77-79

pannikolaou

Κλήρωση Γυναικών 2019-20

pannikolaou