FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-18/11)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα εφήβων με αγώνες το τριήμερο 16-18 Νοεμβρίου και στους 7 ομίλους.

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, τις βαθμολογίες και τους σκόρερς στο πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ, όπως έχουν διαμορφωθεί μέχρι τώρα:

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 63-61

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ & ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 8 3-2 282-247
2 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 5 8 3-2 290-258
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ. 5 8 3-2 267-266
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 6 1-4 260-326

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ψαριανός (Κονίστρες) 107
  2. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 96
  3. Μαντζάκος (Κονίστρες) 96
  4. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 89
  5. Καδδίτης (Αίας Αλιβερίου) 84
  6. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 63
  7. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 57
  8. Νάκο (Αστ.Αλιβερίου) 53
  9. Δενδρινός (Αίας Αλιβερίου) 51
  10. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 41
  11. Τασιός (Κονίστρες) 39
  12. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζάκος (Κονίστρες) 8
  2. Ψαριανός (Κονίστρες) 7
  3. Τασιός (Κονίστρες) 6
  4. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 6
  5. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  6. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 6
  7. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  8. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 4
  9. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 4
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 4
  11. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 3
  12. Μαραυγάκης (Κονίστρες) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 124-23

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ αν.

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23 & 30/11)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

Ρεπό: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 7 14 7-0 524-239
2 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 9 3-3 387-330
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 8 3-2 304-294
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 6 6 2-3 362-295
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 6 0-6 195-614

*Ο Απόλλων Χαλκίδας έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 93
  2. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 83
  3. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 80
  4. Θωμάς (Αλέξανδρος) 80
  5. Βογιατζής (ΧΒΑ) 76
  6. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 75
  7. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 62
  8. Κοτρογιάννης Στ. (Απόλλων Χαλκίδας) 62
  9. Νεστορίδης (ΧΒΑ) 50
  10. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 50
  11. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 48
  12. Παύλου (ΧΒΑ) 46

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  2. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  3. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 9
  4. Γεωργιάδης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  5. Παύλου (ΧΒΑ) 8
  6. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Δεληγιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  8. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  9. Βογιατζής (ΧΒΑ) 4
  10. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  11. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  12. Απόστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  13. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  14. Κανάρας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  15. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  16. Γυφτονικολός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 27-104

Ρεπό: ΑΡΗΣ Θ. & ΚΑΔΜΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11)

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 4 8 4-0 304-185
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 5 8 3-2 372-255
3 ΑΡΗΣ Θ. 4 6 2-2 285-241
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 5 5 0-5 186-466

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 116
  2. Κόλλιας (Άρης Θήβας) 98
  3. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 89
  4. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 86
  5. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 69
  6. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 67
  7. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 59
  8. Μελετίου Κ. (Άρης Θήβας) 54
  9. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 53
  10. Χασάπης (Κάδμος) 52
  11. Θανάσαινας (Κάδμος) 42
  12. Κοροσίμα (Αίαντας Αυλίδας) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 16
  2. Κόλλιας (‘Αρης Θήβας) 6
  3. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 6
  4. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 6
  5. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 5
  6. Πετρέσκου (Κάδμος) 4
  7. Θανάσαινας (Κάδμος) 4
  8. Μάντσε (Πρωτέας Σχημ.) 4
  9. Παναούλης (Κάδμος) 2
  10. Μπισούκου (Πρωτέας Σχημ.) 2
  11. Κοροσίμα (Αίαντας Αυλίδας) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 73-64

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 64-62

Ρεπό: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 7 12 5-2 465-409
2 ΜΑΚΑΡΟΣ 6 11 5-1 421-354
3 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 6 10 4-2 375-357
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 7 9 2-5 416-492
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 6 6 0-6 358-413

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δρίβας (Μάκαρος) 143
  2. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 111
  3. Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας) 106
  4. Παπαδήμας (Μάκαρος) 102
  5. Μάρκου (Κένταυρος Λιβ.) 100
  6. Καρανάσος Ευαγγ. Η. (Αλίαρτος) 96
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 92
  8. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 88
  9. Ξαγάρας (Μάκαρος) 87
  10. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 80
  11. Βαγιάκος (Κένταυρος Λιβ.) 78
  12. Κόλα (Αλίαρτος) 75

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 19
  2. Δρίβας (Μάκαρος) 17
  3. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 12
  4. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 10
  5. Κόλα (Αλίαρτος) 9
  6. Παπαδήμας (Μάκαρος) 7
  7. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 7
  8. Καλαντζής (Κένταυρος Λιβ.) 7
  9. Στάντζος (Απόλλων Λιβαδειάς) 7
  10. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 6
  11. Λάϊος (Γ.Σ.Ιτέας) 5
  12. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  13. Γκιζίμης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  14. Βαγιάκος (Κένταυρος Λιβ.) 5

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ 92-79

ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 75-107

Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11)

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 7 12 5-2 562-463
2 ΛΟΚΡΟΣ 6 10 4-2 460-387
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 6 9 3-3 377-449
4 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 6 9 3-3 478-455
5 ΚΥΝΟΣ 5 5 0-5 284-409

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 207
  2. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 179
  3. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 166
  4. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 162
  5. Καραστάθης (Λοκρός) 142
  6. Σπανός (Κύνος) 106
  7. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 104
  8. Καραλής (Λοκρός) 100
  9. Τζιάκος (Κύνος) 91
  10. Δημητρός (Μαλεσίνα) 82
  11. Ανέστης (Λοκρός) 67
  12. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 58
  13. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 58

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 21
  2. Καραλής (Λοκρός) 18
  3. Καραστάθης (Λοκρός) 16
  4. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 15
  5. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 12
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 10
  7. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 10
  8. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 8
  9. Σπανός (Κύνος) 7
  10. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 6
  11. Ζότο (Λοκρός) 4
  12. Καραμέρης (Προοδευτική) 4
  13. Καραστάθης Ε. (Μαλεσίνα) 4

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ αν.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 23-83

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12)

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΣΥΛΛΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΣΥΛΛΑΣ 5 10 5-0 404-173
2 Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ 4 7 3-1 267-273
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 5 6 1-4 278-388
4 ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4 4 0-4 161-276

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 141
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 99
  3. Πρένγκα (Σύλλας) 78
  4. Λιόντος (Τελεθριακός) 77
  5. Μαυροζούμης (Σύλλας) 65
  6. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 56
  7. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 44
  8. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 43
  9. Κωνσταντινάκης (Τελεθριακός) 36
  10. Σούρας (Σύλλας) 34
  11. Ορφανός (Τελεθριακός) 33
  12. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 15
  2. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 13
  3. Ραδόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 9
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 7
  5. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 5
  6. Μαυροζούμης (Σύλλας) 5
  7. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 4
  8. Λιόντος (Τελεθριακός) 4
  9. Σούρας (Σύλλας) 3
  10. Πρένγκα (Σύλλας) 2
  11. Κούτρας (Σύλλας) 2
  12. Χατζής (Σύλλας) 2
  13. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 2
  14. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 2

 

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ 65-59

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 53-87

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11 & 1/12)

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 5 10 5-0 429-268
2 ΑΤΛΑΣ 5 8 3-2 305-327
3 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 5 6 1-4 250-321
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 5 6 1-4 258-326

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάντζουκας (Έσπερος Λ.) 110
  2. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 96
  3. Κάππας (Άτλας) 85
  4. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 82
  5. Κεραμάρης (Αναγ.Λαμίας) 67
  6. Τσουκαράς (Αναγ. Λαμίας) 58
  7. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 56
  8. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 53
  9. Ανδρέου Π. (Άτλας) 53
  10. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 48
  11. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 42
  12. Μωϋσογλου (Αναγ. Λαμίας) 40

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 17
  2. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 12
  3. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 10
  4. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 9
  5. Κάππας (Άτλας) 9
  6. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 6
  7. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 6
  8. Παρούτσας (Έσπερος Λ.) 5
  9. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 5
  10. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 4
  11. Ευθυμίου (Έσπερος Λ.) 3
  12. Ανδρέου (Άτλας) 2
  13. Παπαγεωργίου (Αναγ. Λαμίας) 2
  14. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 2
  15. Οικονόμου (Μπούκαλη) 2
  16. Κεραμάρης (Αναγ. Λαμίας) 2
  17. Τσουκαράς (Αναγ.Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou

Μικτές ΕΣΚΑΣΕ: Προπόνηση τη Δευτέρα στον Ορχομενό. Όλα τα ονόματα

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

pannikolaou