FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23-24/11)

Συνεχίστηκε στο πρωτάθλημα παίδων το Σαββατοκύριακο 23-24 Νοεμβρίου, με αγώνες σε όλους τους ομίλους και με το ενδιαφέρον να μεγαλώνει όσο πλησιάζουμε προς το τέλος της πρώτης φάσης.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 70-62

ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 44-90

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 44-68 (ΕΞ ΑΝΑΒ.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/12)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 6 11 5-1 385-250
2 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 6 11 5-1 363-269
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 7 10 3-4 345-404
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 7 2-3 275-275
5 ΣΤΥΡΑ 6 6 0-6 249-413

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 131
  2. Μόρφης (Στύρα) 119
  3. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 93
  4. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 88
  5. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 87
  6. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 87
  7. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 79
  8. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 73
  9. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 70
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 56
  11. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 55
  12. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 55

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 14
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 10
  3. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 10
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 10
  5. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 8
  6. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 8
  7. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 4
  8. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  9. Καρακάσης (Στύρα) 3
  10. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  11. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  12. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  13. Πηλιχός (Στύρα) 2
  14. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  15. Τσούλης (Στύρα) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ 52-61

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8/12)

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 6 12 6-0 453-285
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 5 8 3-2 378-257
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 6 1-4 217-375
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 4 0-4 186-317

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 143
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 101
  3. Καλορίτης (ΧΒΑ) 66
  4. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 65
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 64
  6. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 59
  8. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 55
  9. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 47
  10. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 37
  11. Σαλεμής (ΧΒΑ) 36
  12. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  3. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  4. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  5. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  6. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 4
  7. Καλορίτης (ΧΒΑ) 4
  8. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  9. Λουλακάς (ΧΒΑ) 3
  10. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  11. Καπενής (ΧΒΑ) 2
  12. Καρατζίκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  13. Γκαβρίλοβιτς (ΧΒΑ) 2
  14. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. 82-56

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. (27/11)

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/11 & 8/12)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 7 13 6-1 547-352
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 5 9 4-1 407-179
3 ΑΡΗΣ Θ. 6 9 3-3 410-373
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 6 8 2-4 337-421
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 6 6 0-6 202-578

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 148
  2. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 147
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 144
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 107
  5. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 78
  6. Τούτουζας (Κάδμος) 78
  7. Μπότσης (Κάδμος) 72
  8. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 69
  9. Σκούμας (Κάδμος) 65
  10. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 64
  11. Μπόκος (Άρης Θήβας) 50
  12. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 49

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
  4. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 4
  5. Σκούμας (Κάδμος) 3
  6. Φαφούτης (Αίαντας Αυλ.) 3
  7. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  8. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 2
  9. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 2
  10. Μελετίου (Άρης Θήβας) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 92-60

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 61-50

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 46-119

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/11 & 8/12)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 8 15 7-1 692-387
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 8 14 6-2 520-439
3 ΜΑΚΑΡΟΣ 8 13 5-3 496-443
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 8 12 4-4 526-491
5 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 8 9 1-7 370-642
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 8 9 1-7 438-640

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 208
  2. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 153
  3. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 150
  4. Μούρτος (Μάκαρος) 146
  5. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 142
  6. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 133
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 131
  8. Μπιλέρης (Μάκαρος) 128
  9. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 113
  10. Ξηρός (Μάκαρος) 100
  11. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  98
  12. Μπαούρδος (Άρης Αμφίκλειας) 86

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 13
  2. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 12
  3. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 11
  4. Κοντογιώργος (Μάκαρος) 7
  5. Ξηρός (Μάκαρος) 6
  6. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 6
  7. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 6
  8. Κούτρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 6
  9. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  10. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  11. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  12. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 4
  13. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 4

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 48-53

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 68-44

ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 89-61

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7-8/12)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 8 16 8-0 614-332
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 7 12 5-2 376-323
3 ΛΟΚΡΟΣ 6 11 5-1 426-306
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 8 11 3-5 359-418
5 ΣΥΛΛΑΣ 7 8 1-6 321-408
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 8 6 0-8 276-584

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 122
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  3. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 113
  4. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 104
  5. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 104
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 95
  7. Ορφανός (Τελεθριακός) 90
  8. Ζότο (Λοκρός) 86
  9. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 83
  10. Χαντζής (Σύλλας) 74
  11. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 74
  12. Κούτρας (Σύλλας) 74

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 13
  2. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 10
  3. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 10
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 8
  5. Πάττας (Λοκρός) 8
  6. Ζότο (Λοκρός) 6
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
  8. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 6
  9. Φακίτσας (Σύλλας) 6
  10. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  11. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  12. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
  13. Γερογεωργάκης (Τελεθριακός) 5
  14. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 5

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 62-55

Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/11 & 8/12)

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 6 12 6-0 439-294
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 6 10 4-2 395-360
3 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 7 9 2-5 467-439
4 ΑΤΛΑΣ 5 8 3-2 295-277
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 6 6 0-6 294-520

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 145
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 139
  3. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 126
  4. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 100
  5. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 90
  6. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 82
  7. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 78
  8. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 75
  9. Ελεζάϊ (Άτλας) 73
  10. Σακκάς (Μπούκαλη) 72
  11. Κατσαρός (Άτλας) 72
  12. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 71

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 16
  2. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 7
  3. Κατσαρός (Άτλας) 6
  4. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 5
  5. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 5
  6. Οικονόμου (Μπούκαλη) 5
  7. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 4
  8. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 3
  9. Κρίκας (Άτλας) 3
  10. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2
  12. Μωϋσογλου (Αναγ. Λαμίας) 2
  13. Καρατζάβελος (Αναγ. Λαμίας) 2
  14. Ελεζάϊ (Άτλας) 2

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (7η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Μαλεσίνα 85-82

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΓΑΣ Βασιλικού-Προοδευτική Λάρυμνας 67-56

pannikolaou