Με αγώνες στους τρεις από τους έξι συνολικά ομίλους, συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων το διήμερο 16-17 Νοεμβρίου.
Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ αν.
Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 62-44
Ρεπό: ΣΤΥΡΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ | 5 | 9 | 4-1 | 295-206 |
2 | ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. | 5 | 9 | 4-1 | 295-225 |
3 | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. | 6 | 8 | 2-4 | 275-342 |
4 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 3 | 5 | 2-1 | 169-137 |
5 | ΣΤΥΡΑ | 5 | 5 | 0-5 | 205-323 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Μόρφης (Στύρα) 92
- Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 84
- Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
- Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 68
- Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 66
- Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 64
- Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 61
- Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 57
- Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 47
- Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 45
- Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 45
- Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 41
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 10
- Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 9
- Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 8
- Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 7
- Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 5
- Καρακάσης (Στύρα) 3
- Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
- Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
- Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 3
- Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 3
- Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
- Πηλιχός (Στύρα) 2
- Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
- Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
- Τσούλης (Στύρα) 2
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 85-48
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΧΒΑ | 5 | 10 | 5-0 | 392-233 |
2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. | 4 | 7 | 3-1 | 326-196 |
3 | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 5 | 6 | 1-4 | 217-375 |
4 | ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 4 | 4 | 0-4 | 186-317 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Λουλακάς (ΧΒΑ) 112
- Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 89
- Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 63
- Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 55
- Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 54
- Καλορίτης (ΧΒΑ) 51
- Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 47
- Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 45
- Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 44
- Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 37
- Σαλεμής (ΧΒΑ) 34
- Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 33
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
- Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
- Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
- Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
- Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 4
- Καλορίτης (ΧΒΑ) 3
- Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
- Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
- Καπενής (ΧΒΑ) 2
- Καρατζίκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
- Γκαβρίλοβιτς (ΧΒΑ) 2
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 99-44
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ 41-99
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΚΑΔΜΟΣ | 6 | 11 | 5-1 | 465-296 |
2 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. | 5 | 9 | 4-1 | 407-179 |
3 | ΑΡΗΣ Θ. | 5 | 8 | 3-2 | 354-291 |
4 | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. | 6 | 8 | 2-4 | 337-421 |
5 | ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. | 6 | 6 | 0-6 | 202-578 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 148
- Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 147
- Μελετίου (Άρης Θήβας) 120
- Μπόγρης (Κάδμος) 85
- Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 78
- Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 69
- Σκούμας (Κάδμος) 60
- Τούτουζας (Κάδμος) 58
- Μπότσης (Κάδμος) 54
- Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 49
- Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 49
- Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 42
- Μπόκος (Άρης Θήβας) 42
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
- Μπόγρης (Κάδμος) 5
- Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
- Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 4
- Φαφούτης (Αίαντας Αυλ.) 3
- Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
- Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 2
- Σκούμας (Κάδμος) 2
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 91-69
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 58-70
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23-24/11)
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ | 7 | 13 | 6-1 | 573-341 |
2 | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. | 7 | 13 | 6-1 | 470-378 |
3 | ΜΑΚΑΡΟΣ | 7 | 11 | 4-3 | 435-393 |
4 | ΑΛΙΑΡΤΟΣ | 7 | 10 | 3-4 | 434-431 |
5 | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 7 | 8 | 1-6 | 310-550 |
6 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. | 7 | 8 | 1-6 | 392-521 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 182
- Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 133
- Μούρτος (Μάκαρος) 129
- Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 126
- Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 123
- Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 117
- Μπιλέρης (Μάκαρος) 112
- Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 111
- Ξηρός (Μάκαρος) 95
- Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 92
- Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.) 85
- Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 82
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 11
- Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 10
- Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 10
- Ξηρός (Μάκαρος) 6
- Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
- Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 5
- Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 5
- Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
- Κοντογιώργος (Μάκαρος) 4
- Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 3
- Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 3
- Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
- Μολές Α. (Γ.Σ.Ιτέας) 3
- Μπιλέρης (Μάκαρος) 3
- Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
- Κούτρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
- Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ αν.
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 50-47
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 79-52
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)
ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΜΑΛΕΣΙΝΑ | 7 | 14 | 7-0 | 546-288 |
2 | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | 6 | 10 | 4-2 | 323-275 |
3 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | 7 | 10 | 3-4 | 315-350 |
4 | ΛΟΚΡΟΣ | 5 | 9 | 4-1 | 337-245 |
5 | ΣΥΛΛΑΣ | 6 | 7 | 1-5 | 273-355 |
6 | ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | 7 | 5 | 0-7 | 215-495 |
*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Σίμος (Τελεθριακός) 122
- Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
- Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 92
- Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 91
- Φακίτσας (Σύλλας) 87
- Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 84
- Ορφανός (Τελεθριακός) 77
- Ζότο (Λοκρός) 72
- Δημητρός (Μαλεσίνα) 70
- Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 67
- Πάττας (Λοκρός) 66
- Χαντζής (Σύλλας) 65
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Χαντζής (Σύλλας) 11
- Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 9
- Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 8
- Σίμος (Τελεθριακός) 8
- Πάττας (Λοκρός) 8
- Ζότο (Λοκρός) 6
- Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
- Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 6
- Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
- Καβάλας (Οπούντιος) 5
- Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
- Γερογεωργάκης (Τελεθριακός) 5
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ 47-57
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 45-93
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11)
ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν-Η | Υ-Κ |
1 | ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 6 | 12 | 6-0 | 439-294 |
2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. | 6 | 10 | 4-2 | 395-360 |
3 | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | 6 | 8 | 2-4 | 412-377 |
4 | ΑΤΛΑΣ | 4 | 6 | 2-2 | 233-222 |
5 | ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ | 6 | 6 | 0-6 | 294-520 |
ΣΚΟΡΕΡΣ
- Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 139
- Μπόνιας (Πανευρυτανική) 124
- Ντότσικας (Πανευρυτανική) 117
- Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 90
- Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 88
- Γεωργούσης (Μπούκαλη) 82
- Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 78
- Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 75
- Σακκάς (Μπούκαλη) 72
- Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 71
- Ελεζάϊ (Άτλας) 60
- Κατσαρός (Άτλας) 57
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
- Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 16
- Κουδούνας (Πανευρυτανική) 7
- Μπόνιας (Πανευρυτανική) 5
- Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 5
- Οικονόμου (Μπούκαλη) 5
- Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 4
- Κατσαρός (Άτλας) 3
- Κρίκας (Άτλας) 3
- Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
- Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2
- Μωϋσογλου (Αναγ. Λαμίας) 2
- Καρατζάβελος (Αναγ. Λαμίας) 2