FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ

Κλήρωση Γ’ ΕΣΚΑΣΕ 2019-20

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ στη Θήβα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας που αναμένεται να ξεκινήσει το διήμερο 18-19 Ιανουαρίου.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε 3 ομίλους με τις ομάδες να χωρίζονται με γεωγραφικά κριτήρια.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Πανευβοϊκός-Αίας Αλιβερίου

Α.Σ.Κάρυστος-Ερέτρια

Α.Ε.Καρύστου-Στύρα

 

2η Αγωνιστική

Ερέτρια-Πανευβοϊκός

Στύρα-Α.Σ.΄Κάρυστος

Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Καρύστου

 

3η Αγωνιστική

Πανευβοϊκός-Στύρα

Α.Σ.Κάρυστος-Α.Ε.Καρύστου

Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια

 

4η Αγωνιστική

Α.Ε.Καρύστου-Πανευβοϊκός

Α.Σ.Κάρυστος-Αίας Αλιβερίου

Στύρα-Ερέτρια

 

5η Αγωνιστική

Πανευβοϊκός-Α.Σ.Κάρυστος

Αίας Αλιβερίου-Στύρα

Ερέτρια-Α.Ε.Καρύστου

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Σύλλας-Α.Ε.Λίμνης

Ακ.Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Φιλαθλητικός-ΑΕ.Ν.Αρτάκης

 

2η Αγωνιστική

Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας

Α.Ε.Ν.Αρτάκης-Ακ. Ιστιαίας

Α.Ε.Λίμνης-Φιλαθλητικός

 

3η Αγωνιστική

Σύλλας-Α.Ε.Ν.Αρτάκης

Ακ.Ιστιαίας-Φιλαθλητικός

Α.Ε.Λίμνης-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

4η Αγωνιστική

Φιλαθλητικός-Σύλλας

Ακ.Ιστιαίας-Α.Ε.Λίμνης

Α.Ε.Ν.Αρτάκης-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

5η Αγωνιστική

Σύλλας-Ακ.Ιστιαίας

Α.Ε.Λίμνης-Α.Ε.Ν.Αρτάκης

Κένταυρος Λιβαδειάς-Φιλαθλητικός

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα

Μπούκαλη-Μούτα

ΑΠΣ Λαμίας-Άτλας

Ρεπό: Πανευρυτανική

 

2η Αγωνιστική

Δωρίδα-Πανευρυτανική

Μούτα-Πρωτέας Λαμίας

Άτλας-Μπούκαλη

Ρεπό: ΑΠΣ Λαμίας

 

3η Αγωνιστική

Πανευρυτανική-Μούτα

Πρωτέας Λαμίας-Άτλας

Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας

Ρεπό: Δωρίδα

 

4η Αγωνιστική

Άτλας-Πανευρυτανική

ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

Μούτα-Δωρίδα

Ρεπό: Μπούκαλη

 

5η Αγωνιστική

Πανευρυτανική-ΑΠΣ Λαμίας

Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη

Δωρίδα-Άτλας

Ρεπό: Μούτα

 

6η Αγωνιστική

Μπούκαλη-Πανευρυτανική

ΑΠΣ Λαμίας-Δωρίδα

Άτλας-Μούτα

Ρεπό: Πρωτέας Λαμίας

 

7η Αγωνιστική

Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας

Δωρίδα-Μπουκαλη

Μούτα-ΑΠΣ Λαμίας

Ρεπό: Άτλας

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/9)

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-27/9)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou