B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/12)

Με αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα Α’ κατηγορίας ανδρών, Β’ κατηγορίας (α’ όμιλος) καθώς και με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής συνεχίζονται οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το διήμερο 14-15 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΔΡΟΣΙΑ

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

20:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

15:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ

 

Σχετικά άρθρα

Χρήστος Μωραΐτης: ”Κανένα παιχνίδι δεν είναι εύκολο”

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μάκαρος-Σύλλας 58-40

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Σύλλας Αιδηψού-Μάκαρος Άμφισσας 68-23

pannikolaou