B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/12)

Τελευταίο Σαββατοκύριακο του 2019 με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ. Εκτός από τους αγώνες του διημέρου 21-22/12, η Ένωση όρισε παιχνίδια και για τη Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Πειραικής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ

18:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

10:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Εφήβων Β’ Όμιλος: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (photo album)

pannikolaou

Φιλικό: Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας 53-65

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας 67-61

pannikolaou