B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/12)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ μετά τον ορισμό το βράδυ της Πέμπτης για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 7-8 Δεκεμβρίου είναι οι εξής: 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Τσάλας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Χαϊνά-Αρτσίτας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

17:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΕΔΕΩΝ (Γερονικολός-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Καρβούνης-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χουγιάζος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Βαρσαμάς-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Γερονικολός-Καρβούνης)

12:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Βιορές-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καλαπόδης-Γκαράς)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:45 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χαϊνά-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:45 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά-Αποστόλου)

Σχετικά άρθρα

Final-6 Νεανίδων: Κέρδισε τις εντυπώσεις παρά την ήττα! (Σύλλας-Κρόνος 49-69)

pannikolaou

Δηλώσεις Αργ. Κουβάρα και Βαλ. Τσαβόνι για τον αγώνα με τα Χανιά (video)

pannikolaou

Final-6 Νεανίδων: Επόμενος αντίπαλος ο Κρόνος (5 μ.μ.)

pannikolaou