B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/12)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες του τριημέρου 21-23 Δεκεμβρίου, με πλήρη αγωνιστική δράση σε Α’, Β’ κατηγορία αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, λίγο πριν το τέλος του 2019!

Για 2η φορά φέτος, σε αγώνες της Α’ ΕΣΚΑΣΕ θα διευθύνουν διαιτητές από το Σύνδεσμο Αθηνών!

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Θωμά-Κάλφα)

17:00 Κλειστό Πειραικής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Αντωνόπουλος-Σέληνας ΕΣΚΑ)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσάτσης-Βελέντζας ΕΣΚΑ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ. (Κάλφα-Γκαράς)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Πατάγιας-Καρβούνης)

18:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΦΑΛΑΡΑ (Πετώνης-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Θωμά-Μυτιληνάκης)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Θωμά-Γκαράς)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Νικολιάς-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Πετώνης-Παπακωνσταντίνου Κυπρ.)

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Τσόκανος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

10:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Βιορές-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσόκανος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Βιορές-Καρβούνης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων σε Α & Β’ ΕΣΚΑΣΕ στις 25-26/1

pannikolaou

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (25-26/1)

pannikolaou

Στο ΔΑΚ Χαλκίδας στις 9/2 το ντέρμπι ΧΒΑ-Κρόνος!

pannikolaou