Β' ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι διαιτητές στη Β’ Εθνική (Νότιος & Βόρειος Όμιλος) (12η αγωνιστική)

Εκτός έδρας εξορμήσεις για Λοκρό και Έσπερο Λαμίας που στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής αντιμετωπίζουν αντίστοιχα τη Μεγαρίδα και τον Αία Ευόσμου.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Αιγάλεω Σπυρόπουλος-Σκαλτσής-Ασλανίδης (Τεφτίκης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Έσπερος Καλλ. Μαγκλογιάννης-Γιακείμη-Κοτσώνης (Ντάβαρης)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Ιωνικός Ν.Φ. Ζιώγας-Τηγάνης-Μαρτινάκος (Σταύρου)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός Πειρ.-ΟΦΗ Δολγύρας-Μαντήλας-Ντάνος (Πάππας)

Μεγάρων 17.00 Μεγαρίδα-Λοκρός Αταλάντης Κωνσταντινίδου-Καρπάνος-Τσιρτσιμάλης (Παπαδόπουλος Κ.)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Πανελευσινιακός Στρέμπας-Πλιάκας-Σιδέρης (Παπαγιαννόπουλος)

Αγ. Θωμά 17.00  Μαρούσι-Πεντέλη Καλδίρης-Θεοδωρόπουλος-Γρίβα (Λιμνιάτης)

Γ. Γεννηματά 17.00 Πρωτέας Βούλας-Παπάγου Ραχιώτης-Αποστολίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Μπουρνάς)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

(Σάββατο) Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Καβάλα Πιτσίλκας Β.-Σιμητόπουλος-Αγραφιώτης Γρ. (Μανιός)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ευκαρπία Παφίλης-Κατωτικίδης-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ερμής Λαγκαδά Παγώνης-Μαραμής-Κοντογιάννης (Ιωαννίδου)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Φάρσαλα Μπήτης-Δημάδης-Λάλλα (Πολυχρονίδης)

Αγ. Παύλου 15.30  Πευκοχώρι-Κομοτηνή Φουντζήλας-Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Έσπερος Λαμίας Καλογερόπουλος Λ.-Παζώλης-Γεωργούλης (Τζιοπάνος Γ.)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Γέφυρα Λόρτος-Σιταρίδης-Αναστασιάδης (Σιμητόπουλος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Δόξας Λευκάδας Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μπαταούλα)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ  (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β. Νικ Η ΥΠ. Κ.         
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 11 19 8 3 910 798
ΠΕΝΤΕΛΗ 11 19 8 3 791 747
ΜΑΡΟΥΣΙ 11 19 8 3 883 843
ΕΣΠΕΡΟΣ Κ. 11 19 8 3 900 865
ΜΕΓΑΡΙΔΑ 11 18 7 4 866 798
ΠΑΠΑΓΟΥ 11 18 7 4 867 841
ΑΙΓΑΛΕΩ 11 18 7 4 852 858
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 11 17 6 5 833 835
ΕΛΕΥΣΙΝΑ 11 17 6 5 817 838
ΕΘΝΙΚΟΣ Π. 11 17 6 5 865 836
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 11 16 5 6 809 801
ΟΦΗ 11 16 5 6 795 790
ΛΟΚΡΟΣ 11 14 3 8 844 890
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 11 13 2 9 757 779
ΔΟΥΚΑΣ 11 12 1 10 745 866
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 11 12 1 10 697 866

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ Κ.      
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 11 22 11 0 830 657
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. 11 20 9 2 832 761
ΚΑΒΑΛΑ 11 19 8 3 798 724
ΛΑΓΚΑΔΑΣ 11 18 7 4 811 754
ΕΥΚΑΡΠΙΑ 11 18 7 4 798 769
ΦΑΡΣΑΛΑ 11 18 7 4 815 799
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 11 17 6 5 805 795
ΜΑΧΗΤΕΣ 11 16 5 6 782 764
ΓΕΦΥΡΑ 11 15 4 7 827 777
ΧΑΝΘ 11 15 4 7 789 792
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 11 15 4 7 751 771
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11 15 4 7 817 855
ΣΤΡΑΤΩΝΙ 11 15 4 7 766 806
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11 15 4 7 833 885
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 11 15 4 7 818 875
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 11 9 0 11 612 900

*Το Πευκοχώρι έχει -2 βαθμούς. 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (25-26/1)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (1ος Όμιλος): Αποτελέσματα & Βαθμολογία (15η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (2ος Όμιλος): Αποτελέσματα & Βαθμολογία (15η αγωνιστική)

pannikolaou