Β' ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής (11η αγωνιστική)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής με τον Λοκρό και τον Έσπερο Λαμίας να επιστρέφουν στις έδρες τους, υποδεχόμενοι αντίστοιχα Μελίσσια και ΧΑΝΘ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους δύο ομίλους και οι διαιτητές:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Εθνικός Πειρ. Τσώνος-Παυλόπουλος-Αργυρούδης (Σταματόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος Καλλ.-Μανδραϊκός Θεονάς-Αποστολίδης-Καραβίτης (Τζουβάρας)

Δαϊς 20.00 Δούκας-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος-Ορφανός Εμ.-Καλογριάς (Σταύρου)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός Ν.Φ.-Παπάγου Γιακείμη-Ραχιώτης-Μαυρέλης (Κουλούρης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Μεγαρίδα Αναστόπουλος-Νάστος-Ρίζος (Γιαννακουδάκης)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός –Μελίσσια Διαμαντής-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Χαράτσης)

Π.Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Μαρούσι Μπίκας-Καλογερόπουλος Φ.-Σκαλτσής (Παλάτος)

Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πρωτέας Βούλας Πολυχρόνης-Χριστοδουλάκης-Τηγάνης (Άκελ)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Πευκοχώρι Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκιζογλου (Γκούμας)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-ΠΑΣ Γιάννινα Πιτσίλκας-Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ. (Δέλλας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Στρατώνι Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Παζώλης (Αχταρίδης)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Δόξα Λευκάδας Πουρσανίδης Κ.-Λόρτος-Λουλουδιάδης (Τσιργούλας)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Πολύγυρος Τζιοπάνος Ν.-Τσιρτσιμάλης-Δέλλας (Γκουρτζελίδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αίας Ευόσμου Παγώνης-Μαραμής-Καρακώστας (Μπρίγκος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-ΧΑΝΘ Φακίτσας-Ξέρας-Κοντογιάννης (Σταμάτης Γ.)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Πρωτέας Γρεβενών Καλογερόπουλος Λ.-Δολγύρας-Μπουγλος Π. (Πολυχρονίδης)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ  (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β. Νικ Η ΥΠ. Κ.         
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 10 17 7 3 809 734
ΠΕΝΤΕΛΗ 10 17 7 3 727 687
ΜΑΡΟΥΣΙ 10 17 7 3 802 752
ΕΣΠΕΡΟΣ Κ. 10 17 7 3 808 788
ΜΕΓΑΡΙΔΑ 10 17 7 3 790 717
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 10 16 6 4 746 757
ΠΑΠΑΓΟΥ 10 16 6 4 778 766
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 10 16 6 4 756 743
ΑΙΓΑΛΕΩ 10 16 6 4 758 774
ΕΘΝΙΚΟΣ Π. 10 16 6 4 781 742
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 10 15 5 5 749 737
ΟΦΗ 10 14 4 6 714 714
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 10 12 2 8 693 702
ΛΟΚΡΟΣ 10 12 2 8 767 826
ΔΟΥΚΑΣ 10 11 1 9 681 765
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 10 11 1 9 622 777

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ Κ.      
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 10 20 10 0 762 594
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. 10 18 8 2 757 694
ΚΑΒΑΛΑ 10 17 7 3 726 674
ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10 17 7 3 748 686
ΦΑΡΣΑΛΑ 10 17 7 3 748 724
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 10 16 6 4 716 701
ΕΥΚΑΡΠΙΑ 10 16 6 4 724 724
ΧΑΝΘ 10 14 4 6 724 723
ΑΙΑΣ ΑΥΟΣΜΟΥ 10 14 4 6 701 699
ΓΡΕΒΕΝΑ 10 14 4 6 742 771
ΜΑΧΗΤΕΣ 10 14 4 6 699 703
ΣΤΡΑΤΩΝΙ 10 14 4 6 705 723
ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 10 13 3 7 764 820
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 10 13 3 7 724 786
ΓΕΦΥΡΑ 10 13 3 7 743 702
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 10 8 0 10 567 826

*Το Πευκοχώρι έχει -2 βαθμούς. 

Σχετικά άρθρα

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou

Γ. Μαυρωτάς: ”Σταδιακή επανέναρξη με εβδομαδιαία test covid-19”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (30/11-7/12)

pannikolaou