ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/12)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 14-15 Δεκεμβρίου, με συναντήσεις σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ όμιλος), καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Σταματάκης-Νιαβής-Μπουγέτσας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σύρος-Κουρούλης-Κόνδης)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Δρίβα-Παπαδήμου-Κούλος)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Ρίζος-Σαράντης-Κάζας)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

20:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Μέτσικα-Τραυλού-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Παπαδήμα-Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Κουρούλης-Σύρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Σιαδήμας-Χανής-Τζουβάνα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Δαλαμίσκου-Γεωργουσόπουλος-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ρίζος-Κουρούλης-Σύρος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Ζέρβα-Κούλος-Δρίβα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Νιαβής-Καζάς-Σταματάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Δέδες)

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ρίζος-Κουρούλης-Σύρος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Καλαντζής-Κιαφγοβάντα-Δέδες)

15:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/9)

pannikolaou

Έτοιμοι και με μάσκες οι κριτές για τη νέα σεζόν!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2020: Photo album Αντ. Λάμπρου

pannikolaou