ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/12)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για τους αγώνες του τριημέρου 21-23 Δεκεμβρίου, με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, έχουν ως εξής: 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

17:00 Κλειστό Πειραικής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδου-Κατρακάζος)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μπάνος-Κιούσης-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντόσκουρης-Παύλος-Κούλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ. (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κιούσης-Μπάνος-Ρίζος)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βελεσιώτη-Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Σταματάκης-Παπαϊωάννου-Σακαρέλος)

18:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΦΑΛΑΡΑ (Ντουρντουρέκας-Σύρος-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Μάγκος-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Εμφιετζής-Κατρακάζος-Μασλατζίδου)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδου-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μάγκος-Βελεσιώτη-Τραυλού)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μπάνος-Κιούσης)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τριανταφύλλου-Χανής-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γκόλιας-Μπάκα-Ρίζος)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Δρίβα-Παπαδήμου-Ζέρβα)

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κουρούλης-Σύρος-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Αλεξίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Χριστόπουλος)

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

10:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Κάζας-Κογιώνος-Μπουγέτσας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντουρντουρέκας-Σύρος-Κόνδης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Γκόλιας-Μπάκα-Ρίζος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σταματάκης-Κογιώνος-Κάζας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κατρακάζος-Μάγκος-Τζουβάνα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδου-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/9)

pannikolaou

Έτοιμοι και με μάσκες οι κριτές για τη νέα σεζόν!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2020: Photo album Αντ. Λάμπρου

pannikolaou