FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (30/11-1/12)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα παίδων το Σαββατοκύριακο 30 Νοεμβρίου – 1 Δεκεμβρίου, με αγώνες στους περισσότερους ομίλους λίγο πριν το φινάλε της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 70-62

ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 44-90

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 44-68 (ΕΞ ΑΝΑΒ.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/12)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 6 11 5-1 385-250
2 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 6 11 5-1 363-269
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 7 10 3-4 345-404
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 7 2-3 275-275
5 ΣΤΥΡΑ 6 6 0-6 249-413

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 131
  2. Μόρφης (Στύρα) 119
  3. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 93
  4. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 88
  5. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 87
  6. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 87
  7. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 79
  8. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 73
  9. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 70
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 56
  11. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 55
  12. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 55

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 14
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 10
  3. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 10
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 10
  5. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 8
  6. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 8
  7. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 4
  8. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  9. Καρακάσης (Στύρα) 3
  10. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  11. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  12. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  13. Πηλιχός (Στύρα) 2
  14. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  15. Τσούλης (Στύρα) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ 52-61

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8/12)

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 6 12 6-0 453-285
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 5 8 3-2 378-257
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 6 1-4 217-375
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 4 0-4 186-317

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 143
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 101
  3. Καλορίτης (ΧΒΑ) 66
  4. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 65
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 64
  6. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 59
  8. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 55
  9. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 47
  10. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 37
  11. Σαλεμής (ΧΒΑ) 36
  12. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  3. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  4. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  5. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  6. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 4
  7. Καλορίτης (ΧΒΑ) 4
  8. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  9. Λουλακάς (ΧΒΑ) 3
  10. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  11. Καπενής (ΧΒΑ) 2
  12. Καρατζίκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  13. Γκαβρίλοβιτς (ΧΒΑ) 2
  14. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 37-94

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (8/12)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 126-13 (ΕΞ ΑΝΑΒ.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 7 13 6-1 627-229
2 ΚΑΔΜΟΣ 7 13 6-1 547-352
3 ΑΡΗΣ Θ. 7 10 3-4 447-467
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 6 8 2-4 337-421
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 7 7 0-7 215-704

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 188
  2. Μελετίου (Άρης Θήβας) 150
  3. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 148
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 107
  5. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 94
  6. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 88
  7. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 78
  8. Τούτουζας (Κάδμος) 78
  9. Μπότσης (Κάδμος) 72
  10. Σκούμας (Κάδμος) 65
  11. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 65
  12. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 64

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Λυμπερίου (Άρης Θήβας) 5
  4. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
  5. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 4
  6. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 4
  7. Σκούμας (Κάδμος) 3
  8. Φαφούτης (Αίαντας Αυλ.) 3
  9. Καραμπιτσάκος (Πρωτέας Σχημ.) 3
  10. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  11. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 2
  12. Μελετίου (Άρης Θήβας) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (8/12)

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (8/12)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 68-85

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21-22/12)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 8 15 7-1 692-387
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 8 14 6-2 520-439
3 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 9 14 5-4 611-559
4 ΜΑΚΑΡΟΣ 8 13 5-3 496-443
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 9 10 1-8 506-725
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 8 9 1-7 370-642

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 251
  2. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 167
  3. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 150
  4. Μούρτος (Μάκαρος) 146
  5. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 142
  6. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 133
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 131
  8. Μπιλέρης (Μάκαρος) 128
  9. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 113
  10. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  102
  11. Ξηρός (Μάκαρος) 100
  12. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβ.) 92

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 13
  2. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 13
  3. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 11
  4. Κούτρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 9
  5. Κοντογιώργος (Μάκαρος) 7
  6. Ξηρός (Μάκαρος) 6
  7. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 6
  8. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 6
  9. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  10. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  11. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  12. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 4
  13. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 4

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ 38-63

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7-8/12)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 8 16 8-0 614-332
2 ΛΟΚΡΟΣ 7 13 6-1 489-344
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 7 12 5-2 376-323
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 8 11 3-5 359-418
5 ΣΥΛΛΑΣ 8 9 1-7 359-471
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 8 6 0-8 276-584

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 122
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  3. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 113
  4. Ζότο (Λοκρός) 105
  5. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 104
  6. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 104
  7. Φακίτσας (Σύλλας) 98
  8. Ορφανός (Τελεθριακός) 90
  9. Κούτρας (Σύλλας) 83
  10. Πάττας (Λοκρός) 83
  11. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 83
  12. Χαντζής (Σύλλας) 80

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 13
  2. Πάττας (Λοκρός) 11
  3. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 10
  4. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 10
  5. Σίμος (Τελεθριακός) 8
  6. Ζότο (Λοκρός) 7
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
  8. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 6
  9. Φακίτσας (Σύλλας) 6
  10. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  11. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  12. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
  13. Γερογεωργάκης (Τελεθριακός) 5
  14. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 5

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (8/12)

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 43-73

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 6 12 6-0 439-294
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 7 12 5-2 468-403
3 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 7 9 2-5 467-439
4 ΑΤΛΑΣ 5 8 3-2 295-277
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 7 7 0-7 337-593

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 149
  2. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 145
  3. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 126
  4. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 100
  5. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 94
  6. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 90
  7. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 82
  8. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 78
  9. Ελεζάϊ (Άτλας) 73
  10. Σακκάς (Μπούκαλη) 72
  11. Κατσαρός (Άτλας) 72
  12. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 71

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 16
  2. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 7
  3. Κατσαρός (Άτλας) 6
  4. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 5
  5. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 5
  6. Οικονόμου (Μπούκαλη) 5
  7. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 5
  8. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 3
  9. Κρίκας (Άτλας) 3
  10. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2
  12. Μωϋσογλου (Αναγ. Λαμίας) 2
  13. Καρατζάβελος (Αναγ. Λαμίας) 2
  14. Ελεζάϊ (Άτλας) 2
  15. Αλεξόπουλος (Αναγ.Λαμίας) 2
  16. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ 80-53

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 38-70

pannikolaou

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Αποτελέσματα & βαθμολογία (8η αγωνιστική)

pannikolaou