FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (7-8/12)

Πλήρη αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο 7-8 Δεκεμβρίου, με αγώνες σε όλους τους ομίλους του πρωταθλήματος.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ 80-53

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 58-38

Ρεπό: Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 7 13 6-1 421-307
2 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 7 11 4-3 375-328
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 8 11 3-5 383-462
4 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 7 10 5-2 385-270
5 ΣΤΥΡΑ 7 7 0-7 302-493
  • Ο Α.Σ.Κάρυστος έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 164
  2. Μόρφης (Στύρα) 144
  3. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 102
  4. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 101
  5. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 88
  6. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 87
  7. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 87
  8. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 87
  9. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 70
  10. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 64
  11. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 57
  12. Σεφερλής (Αστ. Αλιβερίου) 56

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 15
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 11
  3. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 10
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 10
  5. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 8
  6. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 8
  7. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 5
  8. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  9. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 4
  10. Καρακάσης (Στύρα) 3
  11. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  12. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  13. Πηλιχός (Στύρα) 2
  14. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  15. Τσούλης (Στύρα) 2
  16. Πρίφτι Αγγ. (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  17. Χουλιαράς (Στύρα) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 83-72

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 6 12 6-0 453-285
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 5 8 3-2 378-257
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 7 1-5 289-458
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 6 1-4 269-389

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 143
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 101
  3. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 77
  4. Καλορίτης (ΧΒΑ) 66
  5. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 65
  6. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 64
  7. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  8. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 61
  9. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 59
  10. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 59
  11. Χοτζάλλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 50
  12. Σαλεμής (ΧΒΑ) 36

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 11
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  3. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  4. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 5
  5. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  6. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 4
  7. Καλορίτης (ΧΒΑ) 4
  8. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  9. Λουλακάς (ΧΒΑ) 3
  10. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  11. Καπενής (ΧΒΑ) 2
  12. Καρατζίκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  13. Γκαβρίλοβιτς (ΧΒΑ) 2
  14. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  15. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ 61-74

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 8 15 7-1 621-413
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 7 13 6-1 627-229
3 ΑΡΗΣ Θ. 7 10 3-4 447-467
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 7 9 2-5 398-495
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 7 7 0-7 215-704

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 188
  2. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 174
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 150
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 132
  5. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 94
  6. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 88
  7. Τούτουζας (Κάδμος) 87
  8. Μπότσης (Κάδμος) 85
  9. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 78
  10. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 75
  11. Σκούμας (Κάδμος) 67
  12. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 65

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Λυμπερίου (Άρης Θήβας) 5
  4. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
  5. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 4
  6. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 4
  7. Σκούμας (Κάδμος) 3
  8. Φαφούτης (Αίαντας Αυλ.) 3
  9. Καραμπιτσάκος (Πρωτέας Σχημ.) 3
  10. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 3
  11. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  12. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 2
  13. Μελετίου (Άρης Θήβας) 2
  14. Μπαλούμης (Αίαντας Αυλίδας) 2
  15. Τούτουζας (Κάδμος) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 57-79

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 87-52

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 68-85

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21-22/12)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 9 17 8-1 779-439
2 ΜΑΚΑΡΟΣ 9 15 6-3 575-500
3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 9 15 6-3 572-526
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 9 14 5-4 611-559
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 9 10 1-8 506-725
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 9 10 1-8 427-721

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 251
  2. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 167
  3. Μούρτος (Μάκαρος) 166
  4. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 161
  5. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 158
  6. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 158
  7. Μπιλέρης (Μάκαρος) 152
  8. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 145
  9. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 126
  10. Ξηρός (Μάκαρος) 118
  11. Μπαούρδος (Άρης Αμφίκλειας) 103
  12. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  102

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 13
  2. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 13
  3. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 11
  4. Κούτρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 9
  5. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 8
  6. Κοντογιώργος (Μάκαρος) 7
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 7
  8. Ξηρός (Μάκαρος) 7
  9. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 6
  10. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 6
  11. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  12. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 5
  13. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  14. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 5

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 38-70

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 46-61

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 100-52

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ 42-56 (ΕΞ.ΑΝΑΒ.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 9 18 9-0 684-370
2 ΛΟΚΡΟΣ 9 17 8-1 645-438
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9 14 5-4 456-449
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 9 13 4-5 420-464
5 ΣΥΛΛΑΣ 9 10 1-8 411-571
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 9 7 0-9 322-645

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 159
  2. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 134
  3. Ζότο (Λοκρός) 131
  4. Φακίτσας (Σύλλας) 124
  5. Πάττας (Λοκρός) 124
  6. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  7. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 114
  8. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 111
  9. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 103
  10. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 100
  11. Πουρναρόπουλος (Λοκρός) 100
  12. Χαντζής (Σύλλας) 95

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πάττας (Λοκρός) 21
  2. Χαντζής (Σύλλας) 16
  3. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 12
  4. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 10
  5. Σίμος (Τελεθριακός) 9
  6. Ζότο (Λοκρός) 8
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 8
  8. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 7
  9. Φακίτσας (Σύλλας) 7
  10. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 6
  11. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 6
  12. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 6

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ 92-40

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 43-73

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12)

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 7 14 7-0 531-334
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 7 12 5-2 468-403
3 ΑΤΛΑΣ 6 9 3-3 335-369
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 7 9 2-5 467-439
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 7 7 0-7 337-593

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 149
  2. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 145
  3. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 126
  4. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 100
  5. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 94
  6. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 90
  7. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 103
  8. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 90
  9. Ελεζάϊ (Άτλας) 74
  10. Σακκάς (Μπούκαλη) 100
  11. Κατσαρός (Άτλας) 83
  12. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 71

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 16
  2. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 7
  3. Κατσαρός (Άτλας) 7
  4. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 5
  5. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 5
  6. Οικονόμου (Μπούκαλη) 5
  7. Μπίτζας (Έσπερος Λαμίας) 5
  8. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 3
  9. Κρίκας (Άτλας) 3
  10. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2
  12. Μωϋσογλου (Αναγ. Λαμίας) 2
  13. Καρατζάβελος (Αναγ. Λαμίας) 2
  14. Ελεζάϊ (Άτλας) 2
  15. Αλεξόπουλος (Αναγ.Λαμίας) 2
  16. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 2
  17. Θεοδωρόπουλος (Μπούκαλη) 2
  18. Τσιγαρίδας (Άτλας) 2

Σχετικά άρθρα

Στο ΔΑΚ Χαλκίδας στις 9/2 το ντέρμπι ΧΒΑ-Κρόνος!

pannikolaou

Στις 15-16 Φεβρουαρίου ”θα ξαναβγεί ο ήλιος” για τον Αλέξανδρο!

pannikolaou

Ολοκληρώθηκαν οι επισκευές στην οροφή του κλειστού Πειραϊκής!

pannikolaou