FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (11η αγωνιστική): Live εξέλιξη

LIVE ΕΞΕΛΙΞΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 16-15 (10′), 22-25 (15′:30”), 28-37 (20′), 47-45 (30′), 58-53 (35′:10”), 66-60 (39′:38”), 68-60 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9-2 (5′), 22-15 (10′), 28-20 (15′), 35-23 (19′), 38-29 (20′), 44-32 (25′), 50-39 (30′), 55-48 (35′), 59-52 (39′ 25”), 62-58 ΤΕΛΙΚΟ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ 6-3 (4′), 16-14 (10′), 25-20 (15′), 30-27 (19′), 30-29 (20′), 36-31 (25′), 44-37 (33′), 62-40 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4-1 (3′), 7-9 (5′), 17-17 (10′), 17-23 (14′), 19-28 (16′), 21-31 (17′), 28-37 (20′), 33-45 (24′), 40-49 (27′), 45-49(28′), 48-53 (30′), 60-53 (33′), 63-54 (34′), 70-56 (36′), 70-60 (37′ 30”), 73-64(38′), 79-67

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 12-8 (5′), 21-23 (10′), 26-32 (15′), 41-39 (20′), 46-42 (25′), 55-54 (30′), 59-64 (35′), 63-68 (37′),66-68 (38′ 40”), 68-68 (39′), 70-68 (39′ 42”), 71-68 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ 4-8 (6′), 15-17 (11′), 19-17 (14′), 30-22 (20′), 51-27 (26′), 57 -37 (30′), 61-46 (35′), 64-49 (38′), 71-51 ΤΕΛΙΚΟ

Συνέχεια στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ με τη διεξαγωγή της 11ης αγωνιστικής, της τελευταίας για τον πρώτο γύρο το φετινού συναρπαστικού πρωταθλήματος!

Μείνετε μαζί μας και σήμερα για τη ζωντανή ενημέρωση και από τις 6 αναμετρήσεις στα κλειστά γυμναστήρια της Περιφέρειας!

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής:

12:45 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας (Χαϊνά-Χατζής)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος (Θωμά-Τσάλας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Προοδευτική Λάρυμνας (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 10 18 8-2 708-591
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 10 17 7-3 691-663
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 10 17 7-3 711-679
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10 16 7-3 707-673
5 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 10 16 6-4 674-675
6 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 10 15 5-5 771-730
7 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 10 15 5-5 774-738
8 ΜΑΚΑΡΟΣ 10 14 4-6 648-690
9 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 10 14 4-6 659-690
10 ΚΑΔΜΟΣ 10 13 3-7 640-702
11 ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 10 12 2-8 595-672
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 10 12 2-8 632-707

*Η ΑΕΕΠ Χαλκίδας έχει -1 βαθμό. 

Σχετικά άρθρα

Παίκτης του Κάδμου ο Χρήστος Οντοεμελάμ-Ηλιόπουλος!

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (19-23 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Ο Σπύρος Παντελιάδης στον Γ.Σ. Στύρων!

pannikolaou