B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19 Ιανουαρίου)

Με αγωνιστική δράση στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, στον α’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται το τριήμερο 17-19 Ιανουαρίου οι τοπικές διοργανώσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε. Λίμνης

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

12:45 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Προοδευτική Λάρυμνας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Καθενών Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Πανευρυτανική

16:30 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Πρωτέας Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Λοκρός

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:45 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Α.Ο. Κύμης

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίας Αλιβερίου

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Ερέτρια

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Στύρα

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.Λίμνης-Άρης Αμφίκλειας

14:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Σύλλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μάκαρος

 

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (photo album)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων 47-38

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η αγωνιστική)

pannikolaou