B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-3/2)

Αγωνιστική δράση με αναμετρήσεις σε Α’, Β’, Γ’ κατηγορία ανδρών, αλλά και με αγώνες για τη β’ φάση των πρωταθλημάτων υποδομής, συνεχίζονται το τριήμερο 1-3 Φεβρουαρίου τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρ.-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αναγέννηση Λαμίας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Απόλλων Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Πανευρυτανική

18:30 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Δωρίδα

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστ. Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας Αιδηψού

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κονίστρες

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Δροσιά

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ.

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Α.Σ. Καρυστίας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΕ.Ν. Αρτάκης-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αλίαρτος

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Άτλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μάκαρος

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μάκαρος

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δροσιά-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων 58-64

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (photo album)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (5η αγωνιστική)

pannikolaou