B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/1)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 11-12 Ιανουαρίου, με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις τοπικές κατηγορίες, καθώς εκτός της επανέναρξης σε Α’ και Β’ Κατηγορία, έχουμε την πρεμιέρα της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και τη συνέχεια με τη β’ φάση σε παίδες και εφήβους. Παράλληλα, θα διεξαχθούν αγώνες και για τα πρωταθλήματα κορασίδων και νεανίδων!

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-ΓΑΣ Βασιλικού (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός (Θωμά-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστ. Αλιβερίου (Χαϊνά-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Γ.Σ. Ιτέας (Τσάλας-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Κάδμος (Ντάνος-Ζάχος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Κάλφα-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Φάλαρα (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

16:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κύνος (Γερονικολός-Πετώνης)

19:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Οπούντιος Μαρτίνου (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Κονίστρες (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Α.Σ. Κάρυστος (Καραμπιτσάκος-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μπούκαλη (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (Βιορές-Κόλα)

10:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άρης Θήβας (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δροσιά (Αρτσίτας-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας-Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Κονίστρες (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαυρομάτι (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άτλας (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μούτα (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αλίαρτος (Αρτσίτας-Γκαράς)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Κάδμος (Θωμά-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μάκαρος (Γερονικολός-Παπακωνσνατίνου Κυπρ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Έσπερος Λαμ.-Μάκαρος (Ζάχος-Πατάγιας)

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Πετώνης-Βιορές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας-Νικολιάς)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστ. Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Κάδμος (Πετώνης-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Σύλλας (Ευαγγελόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα Εφηβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική-20/9)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική 19-20/9)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (photo album)

pannikolaou