B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19 Ιανουαρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 17-19 Ιανουαρίου. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει αναμετρήσεις για τις κατηγορίες ανδρών σε Α’,Β’,Γ’ κατηγορία καθώς και για τα πρωταθλήματα εφήβων, παίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε. Λίμνης (Τσάλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

12:45 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας (Χαϊνά-Χατζής)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος (Θωμά-Τσάλας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Προοδευτική Λάρυμνας (Ντάνος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Καθενών Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Πανευρυτανική (Κοτσιμπός-Ζάχος)

16:30 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Λοκρός (Ντάνος-Πετώνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:45 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Α.Ο. Κύμης (Τσάλας-Βαρσαμάς)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίας Αλιβερίου (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Ερέτρια (Θωμά-Γκαράς)

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Στύρα (Θωμά-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γερονικολός-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.Λίμνης-Άρης Αμφίκλειας (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

14:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Σύλλας (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος (Τσάλας-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μάκαρος (Σοφόπουλος-Παναγιώτου)

Σχετικά άρθρα

Εφήβων Β’ Όμιλος: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (photo album)

pannikolaou

Φιλικό: Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας 53-65

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας 67-61

pannikolaou