B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/1)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του τριημέρου 25-27/1, με παιχνίδια σε Α’, Β’, Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μάκαρος (Καραμπιτσάκος-Θωμά)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Χαϊνά-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα (Κάλφα-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Προοδευτική Λάρυμνας (Κοτσιμπός-Πετώνης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου Οπούντιος-Μεδεών (Ζάχος-Πατάγιας)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαυρομάτι (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Φιλαθλητικός (Τσάλας-Καλαπόδης)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Απόλλων Χαλκίδας (Βαρσαμάς-Γκαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Έσπερος Λαμίας (Πετώνης-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Αλίαρτος (Ντάνος-Γερονικολός)

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Πανευβοϊκός (Τσάλας-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κάλφα-Σοφόπουλος)

19:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Σύλλας (Πετώνης-Κόλα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Ο 40ος τίτλος στην Αναγέννηση Λαμίας! Όλοι οι πρωταθλητές!

pannikolaou

Ξεκίνησε προπονήσεις για τις ακαδημίες η Αλίαρτος! (pics)

pannikolaou

”Ψαλίδι” στις επιχορηγήσεις των Ομοσπονδιών

pannikolaou