B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-3/2)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ όπως προέκυψαν μετά τον ορισμό της Πέμπτης, για τους αγώνες του τριημέρου 1-3 Φεβρουαρίου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρ.-Τελεθριακός (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Θωμά)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Κάλφα-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αναγέννηση Λαμίας (Τσάλας-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Απόλλων Χαλκίδας (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Πανευρυτανική (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

18:30 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Δωρίδα (Πατάγιας-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστ. Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας Αιδηψού (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κονίστρες (Χουγιάζος-Κάλφα)

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Δροσιά (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Α.Σ. Καρυστίας (Θωμά-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:15 Κλειστό Αρτάκης ΑΕ.Ν. Αρτάκης-Ακαδ. Ιστιαίας (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αλίαρτος (Θωμά-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Άτλας (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μάκαρος (Γερονικολός-Πετώνης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Ζάχος-Πατάγιας)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μάκαρος (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Χατζής)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες (photo album)

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πρωτέας Σχημ.-Άρης Θ. 54-46 (pics)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Δροσιά-Γ.Σ. Αυλίδας (photo album)

pannikolaou