Β' ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής (13η αγωνιστική)

Επιστροφή στην αγωνιστική δραστηριότητα με το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής να μπαίνει στη 13η αγωνιστική, με τον Λοκρό να υποδέχεται τον Εθνικό Πειραιώς και τον Έσπερο Λαμίας τον Πολύγυρο.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής στη Β’ Εθνική:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πανερυθραϊκός Μπίκας-Τσάτσης-Χριστοδουλάκης (Μπεσκάκη)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Δούκας Γρίβα-Ορφανός Ιορδ.-Κούλης Χ. (Ζερβούδης)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός Ν.Φ.-Πρωτέας Βούλας Στρέμπας-Αργυρούδης-Γεράνιος (Κουλούρης)

Δύο Αοράκια (Κ.Θ.) 17.00 ΟΦΗ-Μανδραϊκός Καρπάνος-Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Μαγγανάς)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Εθνικός Πειρ. Κατραχούρας-Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Χριστοδούλου)

Π.Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Μεγαρίδα Καλογερόπουλος Φ.-Ορφανός Εμμ.-Τζίμης (Λιμνιάτης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Μελίσσια Φασόλης-Σκαλτζής-Παπαδόπουλος Χρ. (Σταματόπουλος)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Μαρούσι Σκούτας-Μπούκας-Κοτσώνης (Φαλούκας)

ΠΕΜΠΤΗ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Γ. Γεννηματάς 18.45 Πρωτέας Β.-Παπάγου Ραχιώτης-Αποστολίδης (Καλογερόπουλος Φ.)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Στρατώνι Ευφραιμίδης-Μελανίδης Μ.-Χατζημπαλίδης (Δέλλας)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Λόρτος-Αφραφιώτης Ιωάν.-ΚοΪμτζόγλου (Τζιοπάνος)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Γρεβενά Τζιοπάνος Ν.-Γραικός-Αναστασιάδης (Βαρνάς)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΠΑΣ Γιάννινα Πουρσανίδης Κ.-Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Γκουρτζελίδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Πευκοχώρι Σιμητόπουλος-Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Στουπίδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πολύγυρος Ξέρας-Μαραμής-Καρακώστας (Σταμάτης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αίας Ευόσμου Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης-Δέλλας (Γκούμας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΧΑΝΘ Καλογερόπουλος Λ.-Φακίτσας-Κοντογιάννης (Ιωακειμίδης)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ  (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β. Νικ Η ΥΠ. Κ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 12 21 9 3 980 865
ΜΑΡΟΥΣΙ 12 21 9 3 959 886
ΠΕΝΤΕΛΗ 12 20 8 4 854 823
ΕΣΠΕΡΟΣ Κ. 12 20 8 4 967 935
ΜΕΓΑΡΙΔΑ 12 19 7 5 940 875
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 12 19 7 5 908 899
ΑΙΓΑΛΕΩ 12 19 7 5 916 933
ΕΘΝΙΚΟΣ Π. 12 19 7 5 928 896
ΕΛΕΥΣΙΝΑ 12 19 7 5 882 894
ΠΑΠΑΓΟΥ 11 18 7 4 867 841
ΟΦΗ 12 17 5 7 855 853
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 11 16 5 6 809 801
ΛΟΚΡΟΣ 12 16 4 8 921 964
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 12 14 2 10 813 844
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 12 14 2 10 770 925
ΔΟΥΚΑΣ 12 13 1 11 804 939

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ Κ.      
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 12 23 11 1 920 753
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. 12 21 9 3 895 834
ΚΑΒΑΛΑ 12 21 9 3 879 800
ΕΥΚΑΡΠΙΑ 12 20 8 4 894 859
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12 19 7 5 888 838
ΦΑΡΣΑΛΑ 12 19 7 5 870 860
ΜΑΧΗΤΕΣ 12 18 6 6 843 819
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 12 18 6 6 881 876
ΓΕΦΥΡΑ 12 17 5 7 890 833
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 12 17 5 7 845 835
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 12 17 5 7 898 923
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12 17 5 7 890 918
ΣΤΡΑΤΩΝΙ 12 17 5 7 850 883
ΧΑΝΘ 12 16 4 8 845 855
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 12 16 4 8 897 979
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 12 10 0 12 660 980

*Το Πευκοχώρι έχει -2 βαθμούς. 

 

Σχετικά άρθρα

Τέσσερις ”μεταγραφές” διαιτητών ενισχύουν τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Αγιασμός για την ΧΒΑ!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/9)

pannikolaou