Β' ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής (16η αγωνιστική)

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής μετά το ορισμό στις Εθνικές κατηγορίες για τη 16η αγωνιστική που θα διεξαχθεί την Κυριακή 26 Ιανουαρίου, με τον Λοκρό να υποδέχεται τον Δούκα και τον Έσπερο Λαμίας το Στρατώνι.

Αναλυτικά, οι διαιτητές και οι κομισάριοι και στους δύο ομίλους:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός Ν.Φ.-Αιγάλεω Παπαθανασίου-Αποστολίδης-Νικολοπούλου (Κουλούρης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Έσπερος Καλλιθέας Κοτσιμπός-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Ευαγγελινός)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Δούκας Μαντήλας-Καμήτσος-Κανελλόπουλος (Χριστοδούλου)

Π. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Πανερυθραϊκός Κορομηλάς-Γιακείμη-Τηγάνης (Ντίνος)

Νέας Πεντάλης 17.00 Πεντέλη-Μανδραϊκός Μπίκας-Χρηστίδης Π.-Σιδέρης (Λιμνιάτης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εθνικός Πειρ. Σκούτας-Μπούκας-Ορφανός Ιορ. (Κυριόγλου)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Μεγαρίδα Ορφανός Εμ.-Καλογριάς-Τζίμης (Παλάτος)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Μελίσσια Παυλόπουλος-Γρίβα-Πλιάκας (Ζερδεβάς)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Ευκαρπία Ταρενίδης Κ.-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Μόρφη)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ερμής Λαγκαδά Ταρενίδης Στ.-Δημάδης-Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Μαχητές Καλογερόπουλος Λ.-Τσουμαχίδης-Ξέρας (Στουπίδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Στρατώνι Ζαχαρής-Φακίτσας-Παζώλης (Βαρνάς)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-ΠΑΣ Γιάννινα Ξενικάκης-Τσιαπλής-Λυγούρας (Δέλλας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Πευκοχώρι Δαρλαμήτσος-Τσακιράκη-Λάμπος (Ιωακειμίδης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Πολύγυρος Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Τζ. (Βόντζας)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου Τσιρτσιμάλης-Λουλουδιάδης-Σιταρίδης (Γκούμας)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ  (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β. Νικ Η ΥΠ. Κ.         
ΜΑΡΟΥΣΙ 15 27 12 3 1222 1123
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 15 26 11 4 1238 1089
ΕΣΠΕΡΟΣ Κ. 15 25 10 5 1238 1166
ΑΙΓΑΛΕΩ 15 25 10 5 1203 1173
ΕΘΝΙΚΟΣ Π. 15 25 10 5 1156 1066
ΜΕΓΑΡΙΔΑ 15 24 9 6 1168 1077
ΠΕΝΤΕΛΗ 15 23 8 7 1057 1056
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 15 23 8 7 1120 1117
ΕΛΕΥΣΙΝΑ 15 23 8 7 1065 1096
ΠΑΠΑΓΟΥ 15 23 8 7 1175 1165
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 15 23 8 7 1118 1112
ΟΦΗ 15 22 7 8 1084 1073
ΛΟΚΡΟΣ 15 19 4 11 1096 1190
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 15 19 4 11 1028 1058
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 15 17 2 13 995 1189
ΔΟΥΚΑΣ 15 15 1 14 982 1197

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ Κ.      
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 15 29 14 1 1126 930
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. 15 27 12 3 1102 1017
ΚΑΒΑΛΑ 15 26 11 4 1098 982
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 15 25 10 5 1127 1030
ΕΥΚΑΡΠΙΑ 15 24 9 6 1109 1073
ΦΑΡΣΑΛΑ 15 24 9 6 1101 1067
ΜΑΧΗΤΕΣ 15 23 8 7 1042 1001
ΓΕΦΥΡΑ 15 23 8 7 1139 1002
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 15 21 6 9 1085 1109
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 15 21 6 9 1082 1119
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15 21 6 9 1095 1134
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 15 20 5 10 1106 1208
ΣΤΡΑΤΩΝΙ 15 20 5 10 1035 1114
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 15 20 5 10 1022 1062
ΧΑΝΘ 15 20 5 10 1058 1078
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 15 14 1 14 842 1228

*Το Πευκοχώρι έχει -2 βαθμούς. 

Σχετικά άρθρα

Επαφές ΧΒΑ με Λουκά Ζαρονικόλα!

pannikolaou

Πρώτο χτύπημα! Πήρε Πολιτόπουλο η ΧΒΑ!

pannikolaou

Πρώτες μεταγραφές του Ερμή! Πήρε Λούκα και Θωμά!

pannikolaou