ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/1)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 11-12 Ιανουαρίου, με αγώνες σε Α’ και Β’ Κατηγορία, με πρεμιέρα στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και με αναμετρήσεις για τη β’ φάση σε παίδες και εφήβους. αλλά και τα πρωταθλήματα κορασίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-ΓΑΣ Βασιλικού (Παπαδήμου Γ.-Δρίβα-Κούλος)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός (Γαβριήλ Ειλ.-Τραυλού-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχημ. (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστ. Αλιβερίου (Παπαϊωάννου-Κογιώνος-Μπουγέτσας)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Γ.Σ. Ιτέας (Κάζας-Σαταματάκης-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Κάδμος (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Μπάνος-Κιούσης-Νταντή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Φάλαρα (Ρίζος-Μπάκα-Σαράντης)

16:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κύνος (Ντόσκουρης-Παύλος-Σύρος)

19:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Οπούντιος Μαρτίνου (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Κονίστρες (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.-Γεωργουσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Μασλατζίδης Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Α.Σ. Κάρυστος (Γαβριήλ Ελ.-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μπούκαλη (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου-Νιαβής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Σαράντης-Ρίζος)

10:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άρης Θήβας (Παπαδήμα-Κούλος-Παπαδήμου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Έσπερος Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δροσιά (Νταντή-Βελεσιώτη-Γεωργουσόπουλος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Τριανταφύλλου-Τραυλού)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Κονίστρες (Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαυρομάτι (Τσιαμούρας-Παπαϊωάννου-Σακαρέλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άτλας (Καλαντζής-Ίσαρη-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μούτα (Καλαντζής-Ίσαρη-Αναγνώστου)

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αλίαρτος (Γεωργουσόπουλος-Βελεσιώτη-Νταντή)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Κάδμος (Μασλατζίδης Κ.-Χανής-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μάκαρος (Κογιώνος-Νιαβής-Μπουγέτσας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Έσπερος Λαμ.-Μάκαρος (Καλαντζής-Κιαφγοβάντα-Αναγνώστου)

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Παύλος-Ζέρβα-Παπαδήμου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστ. Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Κάδμος (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Σύλλας (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (30/11-7/12)

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou

Ανακοίνωση ΕΣΚΑΣΕ για τα τοπικά πρωταθλήματα!

pannikolaou