ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19 Ιανουαρίου)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19 Ιανουαρίου), όπως έγιναν γνωστοί, μετά το σημερινό ορισμό:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε. Λίμνης (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Νταντή)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

12:45 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Τραυλού-Γεωργουσόπουλος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Νταντή)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάνος-Κιούσης-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα (Ντόσκουρης-Παύλος-Τσιμπρίκα)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Προοδευτική Λάρυμνας (Μπάκα-Σαράντης-Ρίζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Καθενών Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδου Αικ.-Νικολακάκης-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός (Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Πανευρυτανική (Παύλος-Ντόσκουρης-Τσιμπρίκα)

16:30 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Τσιαμούρας-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Μπάνος-Σιαδήμας-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Λοκρός (Ντόσκουρης-Ζέρβα-Παύλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:45 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Α.Ο. Κύμης (Νταντή-Γεωργουσόπουλος-Γαβριήλ Ειλ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας (Τριανταφύλλου-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίας Αλιβερίου (Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου-Κιούσης)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Ερέτρια (Μπάνος-Τραυλού)

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Στύρα (Μπάνος-Σαρλάνη-Τραυλού)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μασλατζίδου Αικ.-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Τσιαμούρας-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.Λίμνης-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου-Σιαδήμας-Μασλατζίδου Αικ.)

14:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Σύλλας (Ζέρβα-Κουρούλης-Σύρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος (Μάγγος-Γαβριήλ Ελ.-Γεωργουσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Ζέρβα-Σύρος-Κουρούλης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μάκαρος (Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/9)

pannikolaou

Έτοιμοι και με μάσκες οι κριτές για τη νέα σεζόν!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2020: Photo album Αντ. Λάμπρου

pannikolaou