ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/1)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/1) με αγώνες σε Α’, Β’, Γ’ κατηγορία αλλά και στις κατηγορίες παίδων-εφήβων (β’ φάση) και κορασίδων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΓΑΣ Βασιλικού (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Τραυλού)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μάκαρος (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντουρντουρέκας-Ντόσκουρης-Παύλος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα (Μπάκα-Γκόλιας-Σαράντης)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Προοδευτική Λάρυμνας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου Οπούντιος-Μεδεών (Κάζας-Νιαβής-Κογιώνος)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαυρομάτι (Γλωσσόπουλος-Τσιαμούρας-Δεληγιάννης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Φιλαθλητικός (Αλεξίου-Τραυλού-Χριστόπουλος)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Σύρος-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Τσιαμούρας-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Απόλλων Χαλκίδας (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Έσπερος Λαμίας (Ζέρβα-Παύλος-Ντόσκουρης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Αλίαρτος (Κάζας-Σύρος)

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Γλωσσόπουλος-Κιαφγοβάντα-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Πανευβοϊκός (Μασλατζίδου Αικ.-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Μάγγος-Κιούσης)

19:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Μπάκα-Σαράντης-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Δέδες-Κιαφγοβάντα-Τσιμπρίκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Σύλλας (Παπαδήμα-Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Σαράντης-Μπάκα-Κόνδης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/2)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-10/2)

pannikolaou

Εντυπωσιακά τα έπαθλα στην κοπή πίτας των κριτών!

pannikolaou