ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-3 Φεβρουαρίου)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ όπως προέκυψαν μετά τον ορισμό της Παρασκευής, για τους αγώνες του τριημέρου 1-3 Φεβρουαρίου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρ.-Τελεθριακός (Κάζας-Σαράντης-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κατρακάζος-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Νταντή-Τζουβάνα-Τραυλού)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάκα-Παύλος-Κούλος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αναγέννηση Λαμίας (Κογιώνος-Νιαβής-Κάζας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Πανευρυτανική (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος-Γλωσσόπουλος)

18:30 Κλειστό Δομοκού Μούτα-Δωρίδα (Καλαντζής-Αναγνώστου-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστ. Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Κιούσης-Μάγκος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας Αιδηψού (Ίσαρη-Κιαφγοβάντα-Τσιμπρίκα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κονίστρες (Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος-Σιαδήμας)

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Δροσιά (Μασλατζίδου Αικ.-Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνος-Μάγκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:15 Κλειστό Αρτάκης ΑΕ.Ν. Αρτάκης-Ακαδ. Ιστιαίας (Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αλίαρτος (Μπάνος-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Άτλας (Ίσαρη-Καλαντζής-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μάκαρος (Κογιώνος-Νιαβής-Κουρούλης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Τσιαμούρας-Κιαφγοβάντα-Δέδες)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Νιαβής-Μπουγέτσας-Κουρούλης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μάκαρος (Χατζηπαναγιώτου-Μπάκα-Σαράντης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Τραυλού)

Σχετικά άρθρα

Πρωταθλήματα μπάσκετ: Τα σενάρια για την επόμενη μέρα!

pannikolaou

Baby face challenge by Stereabasket! (μέρος 9ον)

pannikolaou

Κλειστά όλα τα γυμναστήρια τουλάχιστον μέχρι 11 Απριλίου!

pannikolaou