FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική)

Ξεκίνησε το Σάββατο και ολοκληρώθηκε την Τρίτη 7 Ιανουαρίου, η 1η αγωνιστική στη β’ φάση του πρωταθλήματος παίδων που διεξάγεται φέτος σε δύο ομίλους με διπλούς αγώνες.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α.Σ. Κάρυστος-Αστ. Αλιβερίου 64-72

Κάδμος-Πρωτέας Σχημ. 62-69

ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας 39-44

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12&19/1)

Πρωτέας Σχημ.-Α.Σ. Κάρυστος

Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

Αστ. Αλιβερίου-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Αστ.Αλιβερίου 1 2 1-0 72-64
2 Πρωτέας Σχημ. 1 2 1-0 69-62
3 Απόλλων Χαλ. 1 2 1-0 44-39
4 ΧΒΑ 1 1 0-1 39-44
5 Κάδμος 1 1 0-1 62-69
6 Α.Σ. Κάρυστος 1 1 0-1 64-72

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 27
  2. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 26
  3. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 21
  4. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 21
  5. Ραβιόλος (Α.Σ. Κάρυστος) 20
  6. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 19
  7. Μπότσης (Κάδμος) 18
  8. Καβανόζης (Α.Σ. Κάρυστος) 18
  9. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 17
  10. Μάρκου (Απόλλων Χαλ.) 14
  11. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 14
  12. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 13

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 4
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 4
  3. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 3
  4. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλ.) 2
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλ.) 2
  6. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 2
  7. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  8. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλ.) 1
  9. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 1
  10. Καβανόζης (Α.Σ. Κάρυστος) 1
  11. Φιλιππίδης (Α.Σ. Κάρυστος) 1
  12. Μακρυγιάννης (Αστ. Αλιβερίου) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Μάκαρος-Γ.Σ. Ιτέας 40-76

Μπούκαλη-Έσπερος Λαμ. 50-44

Μαλεσίνα-Λοκρός 81-40

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12/1)

Έσπερος Λαμ.-Μάκαρος

Λοκρός-Μπούκαλη

Γ.Σ. Ιτέας-Μαλεσίνα

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Μαλεσίνα 1 2 1-0 81-40
2 Γ.Σ. Ιτέας 1 2 1-0 76-40
3 Μπούκαλη 1 2 1-0 50-44
4 Έσπερος Λαμ. 1 1 0-1 44-50
5 Μάκαρος 1 1 0-1 40-76
6 Λοκρός 1 1 0-1 40-81

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 34
  2. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 26
  3. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 16
  4. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 16
  5. Μούρτος (Μάκαρος) 16
  6. Μπιλέρης (Μάκαρος) 15
  7. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 12
  8. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 12
  9. Πάττας (Λοκρός) 12
  10. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 10
  11. Μουσταφάϊ (Γ.Σ. Ιτέας) 10
  12. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 10
  13. Ανέστης (Λοκρός) 10

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 2
  3. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 2
  4. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 2
  5. Πάττας (Λοκρός) 2
  6. Οικονόμου (Μπούκαλη) 1
  7. Σακκάς (Μπούκαλη) 1
  8. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 1
  9. Μπίτζας (Έσπερος Λαμ.) 1
  10. Πιλάτος (Έσπερος Λαμ.) 1
  11. Λεμόνης (Έσπερος Λαμ.) 1
  12. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 1
  13. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 1
  14. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 1
  15. Καραστάθης Σ. (Μαλεσίνα) 1
  16. Ζότο (Λοκρός) 1
  17. Ανέστης (Λοκρός) 1
  18. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 1

Σχετικά άρθρα

Ο Σπύρος Παντελιάδης στον Γ.Σ. Στύρων!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Στον ΠΑΟΚ η Βαλεντίνα Τσαβόνι!

pannikolaou