FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (18-19/1)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα παίδων (β’ φάση) το Σαββατοκύριακο 18-19 Ιανουαρίου με παιχνίδια για τη 2η & την 3η αγωνιστική που διεξάγεται σε δύο ομίλους.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος 66-32

Αστ. Αλιβερίου-ΧΒΑ 41-60

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η-25/1&1-2/2)

Α.Σ. Κάρυστος-Απόλλων Χαλκίδας

Κάδμος-ΧΒΑ

Αστ. Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Απόλλων Χαλ. 2 4 2-0 110-71
2 Πρωτέας Σχημ. 2 4 2-0 159-132
3 ΧΒΑ 2 3 1-1 99-85
4 Αστ. Αλιβερίου 2 3 1-1 113-124
5 Α.Σ. Κάρυστος 2 2 0-2 134-162
6 Κάδμος 2 2 0-2 94-135

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 51
  2. Καβανόζης (Α.Σ. Κάρυστος) 51
  3. Λουλακάς (ΧΒΑ) 42
  4. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 37
  5. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 35
  6. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 34
  7. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 30
  8. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 29
  9. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 27
  10. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 26
  11. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 26
  12. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 26
  13. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 22
  14. Μπότσης (Κάδμος) 22
  15. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Κάρυστος) 6
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 5
  3. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 5
  4. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 4
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλ.) 3
  6. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 3
  8. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλ.) 2
  9. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 2
  10. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλ.) 2
  11. Σκούμας (Κάδμος) 2
  12. Σαλεμής (ΧΒΑ) 2
  13. Λουλακάς (ΧΒΑ) 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Μάκαρος-Λοκρός 54-50

Μπούκαλη-Μαλεσίνα αναβ.

Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας 69-51

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-2/2)

Μαλεσίνα-Μάκαρος

Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

Λοκρός-Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 3 6 3-0 218-163
2 Μπούκαλη 2 4 2-0 112-85
3 Έσπερος Λαμ. 3 4 1-2 154-166
4 Μάκαρος 3 4 1-2 141-185
5 Μαλεσίνα 2 3 1-1 153-113
6 Λοκρός 3 3 0-3 131-197

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 75
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 59
  3. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 44
  4. Μπιλέρης (Μάκαρος) 43
  5. Πάττας (Λοκρός) 36
  6. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 35
  7. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 33
  8. Μούρτος (Μάκαρος) 33
  9. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 31
  10. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 30
  11. Ζότο (Λοκρός) 30
  12. Ξηρός (Μάκαρος) 24
  13. Θεοχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 23
  14. Ανέστης (Λοκρός) 22
  15. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 22
  16. Σακκάς (Μπούκαλη) 20

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 9
  2. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 6
  3. Πάττας (Λοκρός) 5
  4. Πιλάτος (Έσπερος Λαμ.) 5
  5. Μπιλέρης (Μάκαρος) 5
  6. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  7. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 3
  8. Μπίτζας (Έσπερος Λαμ.) 3
  9. Ζότο (Λοκρός) 3
  10. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 3
  11. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  12. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 2
  13. Καραστάθης Σ. (Μαλεσίνα) 2
  14. Ξηρός (Μάκαρος) 2
  15. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 2

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού 74-71

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς 83-77

pannikolaou