FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (25-26/1)

Συνεχίστηκε η β’ φάση στο πρωτάθλημα παίδων το Σαββατοκύριακο 25-26 Ιανουαρίου με παιχνίδια για την 3η αγωνιστική.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α.Σ. Καρυστίας-Απόλλων Χαλκίδας 44-61

Κάδμος-ΧΒΑ (2/2)

Αστ. Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (1/2)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-8-9/2)

ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας

Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου

Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Απόλλων Χαλ. 3 6 3-0 171-115
2 Πρωτέας Σχημ. 2 4 2-0 159-132
3 ΧΒΑ 2 3 1-1 99-85
4 Αστ. Αλιβερίου 2 3 1-1 113-124
5 Α.Σ. Καρυστίας 3 3 0-3 178-223
6 Κάδμος 2 2 0-2 94-135

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 58
  2. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 51
  3. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 48
  4. Λουλακάς (ΧΒΑ) 42
  5. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 39
  6. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 37
  7. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 35
  8. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 34
  9. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 32
  10. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 30
  11. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 29
  12. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 27
  13. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 26
  14. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 25
  15. Ραβιόλος (Α.Σ. Καρυστίας) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Κάρυστος) 7
  2. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 6
  3. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 5
  4. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 5
  5. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 4
  6. Μάρκου (Απόλλων Χαλ.) 3
  7. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  8. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλ.) 3
  10. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 2
  11. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλ.) 2
  12. Σκούμας (Κάδμος) 2
  13. Σαλεμής (ΧΒΑ) 2
  14. Λουλακάς (ΧΒΑ) 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Μπούκαλη-Μαλεσίνα αναβ.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-2/2)

Μαλεσίνα-Μάκαρος

Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

Λοκρός-Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 3 6 3-0 218-163
2 Μπούκαλη 2 4 2-0 112-85
3 Έσπερος Λαμ. 3 4 1-2 154-166
4 Μάκαρος 3 4 1-2 141-185
5 Μαλεσίνα 2 3 1-1 153-113
6 Λοκρός 3 3 0-3 131-197

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 75
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 59
  3. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 44
  4. Μπιλέρης (Μάκαρος) 43
  5. Πάττας (Λοκρός) 36
  6. Πασάϊ (Μαλεσίνα) 35
  7. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 33
  8. Μούρτος (Μάκαρος) 33
  9. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 31
  10. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 30
  11. Ζότο (Λοκρός) 30
  12. Ξηρός (Μάκαρος) 24
  13. Θεοχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 23
  14. Ανέστης (Λοκρός) 22
  15. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 22
  16. Σακκάς (Μπούκαλη) 20

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμ.) 9
  2. Κοντογεώργος (Μάκαρος) 6
  3. Πάττας (Λοκρός) 5
  4. Πιλάτος (Έσπερος Λαμ.) 5
  5. Μπιλέρης (Μάκαρος) 5
  6. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  7. Δημητρός Δ. (Μαλεσίνα) 3
  8. Μπίτζας (Έσπερος Λαμ.) 3
  9. Ζότο (Λοκρός) 3
  10. Σουλτανόπουλος (Λοκρός) 3
  11. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  12. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 2
  13. Καραστάθης Σ. (Μαλεσίνα) 2
  14. Ξηρός (Μάκαρος) 2
  15. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 2

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (11η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ): Δροσιά-Γ.Σ. Αυλίδας 34-47

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δόξα Διρφ./Μεσσ.-ΑΓΕ Χαλκίδας 77-75

pannikolaou