ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αλίαρτος-Πρωτέας Σχημ. 52-59

Ντέρμπι στην Αλίαρτο, με τον Πρωτέα Σχηματαρίου να επικρατεί της τοπικής ομάδας με 52-59 σε ένα όμιλο που τα πάντα είναι ανοιχτά!

Το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες, με τον Πρωτέα να παίρνει το προβάδισμα στο β’ ημίχρονο και να το διατηρεί φτάνοντας στη νίκη με 7 πόντους διαφορά.

Διαιτητές: Γερονικολός-Χατζής.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-15, 29-28, 38-44, 52-59.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Σκαλτσάς-Σταγκίδης): Κατσιμίχας Γ. 1, Φωλιάς, Κατσιμίχας Π. 19 (1),Καρανάσος Ε. 8, Δαραμάρας, Καλλής,  Γρουστίδης 2, Τζαβαρίνης 6, Καρανάσος Ε. 10, Κόλα 6 (1).

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαντζής): Μπισούκου 1, Μπελιάς, Μεθενίτης 19 (2), Χαντζής, Μεθενίτης Π., Αντωνόπουλος 19, Μπανούτας 6, Μάντσε 3 (1), Σύρμας 11 (1).