B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-24/2)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για το τριήμερο 22-24 Φεβρουαρίου στα τοπικά πρωταθλήματα, που περιλαμβάνουν μεταξύ άλλων και τον πρώτο τελικό της χρονιάς, για την κατηγορία Νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Σύλλας-Μάκαρος (Καραμπιτσάκος-Θωμά)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Τελεθριακός (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Σταμάτης Χρ.)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Τσάλας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Χαϊνά-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λαρ.-Μάκαρος (Τσάτσης-Κοτσώνης-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Μαυρομάτι ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Βαρσαμάς-Γκαράς)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Φιλαθλητικός (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

10:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Σχημ. (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Ζάχος-Πατάγιας)

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Ντάνος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Δροσιά (Κάλφα-Σταμάτης Χρ.)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Κάλφα-Σοφόπουλος)

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης (Τσάλας-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Οπούντιος-Μώλος (Γερονικολός-Βιορές)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Φάλαρα (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

18:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Αλίαρτος (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Σ. Καρυστίας (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Στύρα (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια–Α.Ε. Καρύστου (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Μασλατζίδης Λ.-Παναγιώτου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Δωρίδα (Κοτσιμπός-Ζάχος)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μούτα (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Κονίστρες (Γκαράς-Κόλα)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλας-Καλαπόδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

Σχετικά άρθρα

Τριπλό μεταγραφικό χτύπημα από τον Τελεθριακό!

pannikolaou

Για 2η χρονιά στο τιμόνι του Απόλλωνα Χαλκίδας ο Ηλίας Τομαράς!

pannikolaou

Εκτός Β’ ΕΣΚΑΣΕ και ο Α.Ο. Κύμης! Ανέβηκε ως 16η ομάδα η Μπούκαλη!

pannikolaou