Β' ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι διαιτητές στη Β’ Εθνική (20η αγωνιστική)

Με τη διεξαγωγή της 20ης αγωνιστικής που θα διεξαχθεί το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου, συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής και στους δύο ομίλους.

Ο Λοκρός θα υποδεχθεί τον Ιωνικό Ν.Φ. ενώ ο Έσπερος Λαμίας την Κομοτηνή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αιγάλεω Αποστολίδης-Μπούκας-Κοτσίρης (Λιμνιάτης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Έσπερος Καλλ. Στρέμπας-Φασόλης-Πλιάκας (Μουζάκης Στ.)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Δούκας Σκαλτσής-Ουσταμπασίδης-Καρακωνσταντόπουλος (Ηπιώτης(

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Πανερυθραϊκός Ψαριανός-Θεονάς-Γιακείμη (Ελευθεριάδης)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Μανδραϊκός Ραχιώτης-Σπυρόπουλος-Τηγάνης (Ορφανός Γ.)

Μεγάρων 17.00 Μεγαρίδα-Εθνικός Πειρ. Κωνσταντινόπουλος-Παπαδόπουλος Χ.-Ζιώγας (Φαλούκας)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Ιωνικός Ν.Φ. Καρακάσης-Μακρόπουλος-Μαρινάκης (Χριστοδούλου)

Π. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΟΦΗ Νάστος-Ελευθεριάδης Πλ.-Φάκαρος (Ελευθεριάδης Παν.)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ευκαρπία Λόρτος-Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ι. (Δέλλας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Μαχητές Πεύκων Ντόγκας-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Μπαταούλα)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Στρατώνι Φακίτσας-Κοντογιάννης-Χατζημπαλίδης (Δροσόπουλος)

Ευόσμου 19.30 Αίας Ευόσμου-ΠΑΣ Γιάννινα Δημάδης-Ντούρας-Μπακάλης (Σακελλαρίου)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Πευκοχώρι Γραικός-Πράττος-Κολοκυθάς (Αρναούτογλου)

Αγ. Δημόγλου 16.00 Καβάλα-Φάρσαλα Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ.-Τσάνταλη (Στουπίδης)

Χαλκιοπούλειο 14.00 Έσπερος Λαμίας-Κομοτηνή Παγώνης-Καλογερόπουλος Ε.-Μπούγλος Π. (Μόρφη)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (3ος Όμιλος): Αποτελέσματα & Βαθμολογία (2η Αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: ΧΒΑ-Δόξα Λευκάδας (photo album)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: Ήττα στις λεπτομέρειες! (ΧΒΑ-Δόξα Λευκάδας 66-73)

pannikolaou