ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-10/2)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, μετά τους ορισμούς της Παρασκευής, για το τριήμερο 8-10 Φεβρουαρίου στα τοπικά πρωταθλήματα:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάνος-Τζουβάνα-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ρίζος-Παύλος-Κούλος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μάκαρος (Μπάκα-Γκόλιας-Σαράντης)

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λαρ.-Μαλεσίνα (Τσιμπρίκα-Καζάς-Κογιώνος)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Τελεθριακός (Μασλατζίδου Αικ.-Χανής-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Άρης Αμφίκλειας (Κουρούλης-Σύρος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια (Μπάνος-Κιούσης-Τζουβάνα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Φιλαθλητικός (Μάγκος-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα (Ίσαρη-Αναγνώστου-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες (Κατρακάζος-Χανής-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Κάζας-Κογιώνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας (Τραυλού-Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Μπούκαλη (Παύλος-Δρίβα-Κούλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Φάλαρα (Σύρος-Τριανταφύλλου-Νταντή)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Οπούντιος Μαρτίνου (Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας-Σαράντης)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κύνος (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Δέδες)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Στύρα (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε. Καρύστου (Σαρλάνη-Δρόσος-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Άρης Αμφίκλειας (Παύλος-Ζέρβα-Κούλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μάκαρος (Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας-Σαράντης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου (Ρίζος-Μπάκα-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γαβριήλ Ελ.-Σιαδήμας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Κιαφγοβάντα-Τσιμπρίκα)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ

Σχετικά άρθρα

Πρωταθλήματα μπάσκετ: Τα σενάρια για την επόμενη μέρα!

pannikolaou

Baby face challenge by Stereabasket! (μέρος 9ον)

pannikolaou

Κλειστά όλα τα γυμναστήρια τουλάχιστον μέχρι 11 Απριλίου!

pannikolaou