ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-16/2)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 15-16 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Χριστόπουλος-Μασλατζίδης Στεφ.-Τραυλού)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Προοδευτική Λαρ. (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

17:00 Κλειστό Άμφισσας Μάκαρος-Αναγ. Λαμίας (Κούλος-Παύλος-Παπαδήμου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αστ. Αλιβερίου (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Α.Ε. Λίμνης (Τραυλού-Μασλατζίδης Στεφ.-Χριστόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΑΠΣ Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος-Καλαντζής)

14:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Άμφισσας Δωρίδα-Άτλας Καρπενησίου (Κούλος-Παπαδήμου-Δρίβα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΧΒΑ (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Ζέρβα-Παύλος-Δρίβα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μάκαρος (Αλεξίου-Γεωργουσόπουλος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Κανήθου Δροσιά-Γ.Σ. Αυλίδας (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

17:00 Κλειστό Καθενών Δόξα Διρφ./Μεσσ.-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νικολακάκης-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες (Νταντή-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μπάνος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μώλος (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κόνδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πανευβοϊκός (Τζουβάνα-Σαρλάνης-Σιαδήμας)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Στύρα-Ερέτρια (Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Φιλαθλητικός-Σύλλας (Μασλατζίδης Στεβ.-Τραυλού)

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κένταυρος Λιβ. (Κατρακάζος-Νικολακάκης-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Άρης Θήβας (Βελεσιώτη-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-10/2)

pannikolaou

Εντυπωσιακά τα έπαθλα στην κοπή πίτας των κριτών!

pannikolaou

Η κοπή πίτας των κριτών μπάσκετ! (pics)

pannikolaou