ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-24/2)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ του τριημέρου 22-24 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Σύλλας-Μάκαρος (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Τελεθριακός (Τζουβάνα-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντόσκουρης-Κούλος-Δρίβα)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λαρ.-Μάκαρος (Κάζας-Σταματάκης-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς (Σαράντης-Κογιώνος-Μπουγέτσας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Δόξα Διρφ./Μεσσ. (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Μαυρομάτι (Νιαβής-Τσιμπρίκα-Τσιαμούρας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. Λίμνης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αλεξίου-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβ.-Φιλαθλητικός (Κουρούλης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

10:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Σχημ. (Κιαφγοβάντα-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Ίσσαρη-Δέδες-Αναγνώστου)

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης-Τζουβάνα)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Δροσιά (Τραυλού-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης-Τραυλού)

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης (Μέτσικα-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Οπούντιος-Μώλος (Σταματάκης-Καζάς-Μπουγέτσας)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Φάλαρα (Καλαντζής-Τσιαμούρας-Αναγνώστου)

18:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Αλίαρτος (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Σύρος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνος-Σιαδήμας-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Στύρα (Μπάνος-Κιούσης-Σιαδήμας)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια–Α.Ε. Καρύστου (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Γεωργουσόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Χριστόπουλος-Μάγκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Δωρίδα (Ίσσαρη-Δέδες-Τσιμπρίκα)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μούτα (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Κονίστρες (Σαράντης-Γκόλιας-Ρίζος)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος (Καλαντζής-Κιαφγοβάντα-Τσιαμούρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Ίσσαρη-Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28/10)

pannikolaou

Αρνητικά τα τεστ για κορωνοϊό διαιτητών και κριτών στη Λαμία!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/10)

pannikolaou